1/7 středa MAITREA

Cesta moudrého muže : Muž a práce

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Mnoho dnešních mužů si uvědomuje, že problémy s jejich prací (a v jejich práci) již překračují únosnou mez. Jak ale reagovat na stále se stupňující tlak ve světě byznysu? Večer o „štěstí skrze práci“.
  • Datum: 1.7.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Svojí prací nejen že tráví současný muž většinu svého času, ale skrze ni by měl přispívat k tomu, abychom se všichni cítili a žili lépe. Většinou je ovšem opak pravdou – dnešní „zaměstnání“ nás natolik zaměstnávají, že si ani nevšimneme, že děláme něco, co nás odvádí od našeho poslání a co ničí naše okolí.

Jak dělat to, co muže naplňuje. Zaměstnanec kontra podnikatel. Hierarchie a spolupráce. O záměru a vizi.

Konstelační večery pro muže s Janem Bílým

Cyklus šesti večerů, ve kterých budeme řešit základní mužské otázky a problémy v důvěrném kruhu mužů. Každý večer bude mít několik mužů příležitost, se skrze malé konstelace a konstelační rituály podívat na „svůj“ problém či palčivou otázku a tím umožnit zbytku účastníků hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, neboť Jan bude skrze konstelace, rituály a otázky účastníků průběžně seznamovat s cyklickým vývojem lidské (a speciálně mužské) psýchy - se čtyřmi směry „Živoucího Kruhu“ (viz také Janova stejnojmenná knížka).

Jan Bílý (nar. 1954) je známý lektor systemických konstelací, autor 8 knih a odborník na mužské semináře a kruhy, se nimiž pracuje již patnáct let.
Další informace: www.konstelace.info, www.janbily.cz

O lektorovi