Přejít na navigaci


Běh života - přechodové rituály v konstelacích

Lektor: Jan Bílý
Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Středa 29.2. 2012
Tento večer se detailně podíváme na důležité fáze lidské existence. Budeme se zabývat přechody, které by tyto fáze měly jednu od druhé dělit a na to, jak za pomoci konstelací můžeme propásnuté přechody dohnat.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,00 - 21,00 hod.
Cena: 300 Kč (celá platba předem na účet)
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Popis akce

...Narození, rozdělení na chlapce a dívky, puberta, svatba, stáří a zmoudření, smrt – tyto a jiné přechodové rituály a jejich vědomá oslava pomalu upadají v zapomnění. Přitom vzrůstá počet nedospělých v naší společnosti – tím nemyslím počet dětí nebo mládeže, ale procento infantilních „ustrnulých“, kterým se nedaří, stát se tím, čím svým stářím odpovídají....

---------------------------------------------------------------------

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi

Jan Bílý

Narozen 1954 v Praze, 1976 odešel do Německa. Po několika letech "spirituálního poutnictví" (Indie, Osho, šamanismus) získává v Německu mnohaleté zkušenosti v osobním a firemním poradenství. Vlastní reklamní a poradenská agentura (1992-2002) ve Freiburgu a Saarbrücken (Německo).

Vzdělání jako coach (Certifikát "Coach/Training Professional" německo - švýcarského institutu IBW Lörrach) a jako systemický poradce.

Rodinné konstelace se učil u R. R. Doetsche (Köln). Další semináře a supervize u Sneh V. Schnabelové, D. v. Kampenhouta a B. Hellingera.

Již přes patnáct let se zabývá meditací (Zen, Osho) a rozvojem osobnosti a lidského potenciálu (human resource a team developing).

Zároveň se zaměřuje na vyvážení ženského a mužského principu (Yin-Yang) v managementu, poradenství a v holistickém koučinku. Tuto rovnováhu uplatňuje v systemickém přístupu (např. v konstelacích). Pořádá semináře (rodinné, partnerské a peněžní konstelace, "Cestu Krále" pro managery, konstelace pro muže a mnoho dalších typů seminářů) v ČR a v Evropě. Píše knihy.

2004: Hostitel a spoluorganizátor semináře Berta Hellingera v Praze. 2005 a 2006: Organizátor 1. a 2. konference systemických konstelací v Praze (obě pod záštitou primátora hl. m. Prahy Pavla Béma) 2007: První kniha "Úžasná síla celku"(PRAGMA), spoluzakladatel "Českého institutu systemických konstelací o.p.s." 2008: Druhá kniha „Láska, vztahy, konstelace“(MAITREA) 2011: Třetí kniha o bohatství a transformaci „Růže pro Plúta“ (MAITREA)

Rozhovory s Janem Bílým

Pracovat s muži je extrémně důležité

Na cestě k divokému muži

Přidejte komentář nebo dotaz:
Novinky a kalendář akcí e-mailem
 

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

22.-25.5.2014 s léčitelkou a duchovní učitelkou Canelou M. Meyers

 

 

 

 

Vědomé žití v každodenním životě

24.4. s Gaiou (DE)

 

 

 

 

 

PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA

16.-20.4.2014
s Janu Sorenem Ventegodtem (DK)