obchod se vzácnými kameny a produkty darů Matky Země

Oslavte společně s námi PRVNÍ NAROZENINY obchůdku KAMENY PRO ŽIVOT

Kamenný obchod v srpnu oslaví své první výročí od otevření. Abychom oslavili tento významný milník, připravili jsme pro Vás překvapení.

Od 7. do 27. srpna se můžete těšit na narozeninové dárky! Jako projev našeho upřímného poděkování za Vaši podporu a věrnost jsme pro Vás připravili speciální slevu ve výši 15 % na veškeré nezlevněné produkty v e-shopu i v kamenné prodejně. Bude to ideální příležitost k doplnění sbírky vzácných kamenů, šperků, přírodních parfémů nebo k obdarování blízkých.

Ze srdce děkujeme za Vaši podporu během tohoto úžasného roku a těšíme se na setkání s Vámi při oslavách prvního výročí v obchůdku KAMENY PRO ŽIVOT.

Přijďte osobně pocítit sílu vzácných kamenů a artefaktů, pokochat se jejich krásou a načerpat pozitivní energii.

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku @kamenyprozivot.

Kód pro 15% slevu  PRVNINAROZENINY platí 7.–27. 8. 2023.

www.kamenyprozivot.cz

S láskou a úctou k darům Matky Země

Přijměte pozvání do nově otevřeného obchodu KAMENY pro život, kde můžete osobně pocítit sílu vzácných kamenů a artefaktů, pokochat se jejich krásou a načerpat pozitivní energii. V obchodě najdete mimo jiné i přírodní oleje a parfémy, vykuřovadla, šperky z minerálů i přírodní svíčky, které Vás podpoří ve změně a obohatí Vaše cesty životem.

Prostory obchodu slouží zároveň jako terapeutické místo, kde vám bude Martina Steklá (life koučka a business mentorka) podporou při hledání vnitřní síly a vůle ke změně při individuálních setkání. Zde můžete na vlastní smysly zažít požehnanou přítomnost velkých nerostů a polodrahokamů.  

Kontakt

Otevírací doba:
Po-Pá: 12:00-18:00

www.kamenyprozivot.cz
Týnská ulička 6, Praha 1

Martina Steklá 
Tel: +420 776 688 763, martina@kamenyprozivot.cz