Kamenný obchůdek

Součástí našeho domu v Týnské uličce je i obchůdek, kde Vás rádi přivítáme. Slouží i jako odběrné místo našeho e-shopu. Můžete u nás spočinout s knihou v ruce nebo bez ní...

Otevírací doba

PO 13:00 - 18:30
ÚT 9:00 - 11:00 12:00 - 18:30
ST 9:00 - 11:00 12:00 - 18:30
ČT 14:00 - 18:30
PÁ 9:00 - 13:00

Od 20.12. bude obchůdek ZAVŘENÝ

 Týnská ulička 6
  Praha 1

Michaela Sachrová

Provoz kamenného obchůdku

m.sachrova@maitrea.cz
+420 221 711 632
 

Hana Papežová

Provoz eshopu a osobních odběrů

h.papezova@maitrea.cz
+420 221 711 632
 

"Budeme moc rády za vaši přítomnost, za vzájemné setkání a obohacení. Místo, kde můžeme pracovat je mimořádné. Pokud svou přítomností můžeme předat světlo, které Maitrea nese, je to pro nás moc krásné pohlazení a naplnění. Opatrujte se s láskou a děkujeme vám."
Míša a Hanka 

Pro Vaši krásu a péči o duši

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy Maitrea v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč a 3 000 Kč. Za poukázky si můžete vybrat seminář, knihy z našeho nakladatelství nebo jiné zboží, které Vás v našem obchůdku zaujme. 

Přírodní vykuřovadla

V naší nabídce jsou pryskyřice, vonné bylinky, dřeviny i směsi určené pro vykuřování. S jejich pomocí lze prostor provonět i očistit, dokáží uklidnit, povzbudit i zlepšit náladu.

Příslušenství k vykuřovadlům

Pícky i krásné kadidelnice vyráběné tisíce let starou technologií RAKU. Obchůdek zdobí a provoňují i ručně vyráběné tyčinky z Indie, tyčinky kadidlové nebo nádherné kopálové, ručně vyráběné v Mexiku místními Indiány.

Čakrová a živlová aromaterapie Hanna Maria

Krásná cesta, jak opečovat sebe sama a zakoušet hladivé a hojivé kompozice vůní. Směsi esenciálních olejů i jiné produkty Hanny Marie vám doporučujeme na základě vlastních zkušeností a s velkou radostí.

Archandělské vonné tyčinky

Oslovují-li vás jemnohmotná zákoutí lidského bytí a čistá, hluboká a bezpodmínečná láska, mohou vás oslovit i vůně sedmi mocných archandělů. Nabízíme vám krásné a jemné vůně, které se vztahují k těmto archandělům: Michael, Raphael, Chamuel, Haniel, Gabriel, Uriel a Metatron.

Andělské čakrové svíce, svíce Máří Magdaleny a Matky Země

V naší nabídce jsou i krásné svíce, které mohou podpořit Vaši práci s jednotlivými energetickými centry v těle. Mohou Vám pomoci propojit se s Matkou zemí nebo jen zpříjemnit chvíle Vašeho odpočinku, prosvětlit prostor Vašeho domu.

Mýdla z Mýdlárny u Dvou koček

Nejen, že jsou to mýdélka krásně voňavá, ale nesou si i moc hezký přebal. Zdobí je kreativní tvorba českých umělců.

Pizzetky

Sukénky pro podporu ženskosti, jemnosti, křehkosti a síly.

Minerály

Máme menší ohlazené tromlované kousky, které se dají hezky svírat v dlani nebo vložit do kapsy i větší surové kusy kamenů a drúzy.

Karty a mandalky

Karty a mandalky Martiny Slabé. Jedná se o moc hezkou tvorbu, Martina provází ženy na cestě k hlubinné tvořivosti, přirozenosti a k jedinečným darům a talentům.

Kosmetika s damašskou růží

Kosmetika s damašskou růží Rose of Bulgaria, která je krásným voňavým pohlazením. 

Ájurvéda

Ajurvédské zubní pasty a čaje, koupelové soli a mnoho dalších zajímavých věcí a drobností pro radost.