Zuzana Kozáková

Dům osobního rozvoje MAITREA
zuzana@masaze-terapie.eu,
tel.: 774 824 803

kraniosakrální biodynamika, integrativní hloubková masáž dle Schmitta, Bachovy květové esence

Kraniosakrální biodynamika je metoda, která oslovuje člověka v jeho celistvosti. Pomáhá nám hluboce se naladit na sebe a na Zdraví, které je neustále přítomné a dostupné. Je to proces znovunapojení se na vnitřní moudrost naší bytosti, na vrstvu, která je za bolestí a nepohodlím, za zmatky naší mysli. Podporuje nás na cestě vědomého uchopení toho, co nás v životě potkává. Nemoc a životní obtíže můžeme pak vidět jako připomínky vedení na cestě k opravdové radosti, klidu a lásce. Vrací nás do přítomnosti, do tady a teď. Metoda řeší fyzické obtíže na úrovni jejich příčiny. (více na www.masaze-terapie.eu)

Integrativní hloubková masáž dle dr. Schmitta je technika, při které se pracuje zejména v hlubokých strukturách svalů a svalových fascií. Hmaty jsou vedeny souladu s dechem klienta, což je přirozený uvolňující princip v našem těle. Masáž výborně pracuje s fyzickými i psychickými obtížemi propojuje části našeho těla v celek, vede k hlubokému uvolnění a propojení těla a mysli.

Dále používám Bachovy květové esence, které pomáhají transformovat negativní emoce a rozpouštět přežitá schémata našeho chování. Pomáhají nám navrátit se do středu naší bytosti.

V roce 1999 jsem zakončila magisterské studium antopologie na Přf UK a v roce 2000 bakalářské studium fyzioterapie na 3. LF UK. Poté jsem se začala orientovat na terapie s celostním přístupem k člověku. Absolvovala jsem základní kurs reflexní terapie, aromaterapeutické masáže, I. a II. stupeň zasvěcení Reiki a základy shiatsu. Tyto zkušenosti využívám ve své práci.

V roce 2009 jsem zakončila profesionální studium v Institutu Craniosacrální Biodynamiky

OŠETŘENÍ NEBO MASÁŽ JAKO DÁREK - můžete koupit dárkový poukaz přes eshop

Rozhovor se Zuzanou Kozákovou:

Všechno pustit a jen BÝT