Zita Žurková

Miluji ženy a jejich proměny, miluji uvolnění a setkávání ve skupinách žen.
Setkávání „Vědomá žena“ jsou inspirována a mnou provázena na základě dlouholetých zkušeností s vedením ženských skupin - Mohendžodáro, setkání „Intimně“, setkání „Letní ženská oáza“.
S vděčností děkuji bytostem, díky nimž jsem dnes tam, kde jsem, a nabízím to, co nabízím. Jsou to Marcelka z hor, Naropa, Alan Lowen, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová, Igor Samotný.

Nejvíc řeknou slova, která o mně napsaly ženy:

"Zita je při provázení živoucí součástí, nevyčleňuje se mimo. Nebojí se s námi plakat, ukázat zranitelnost, říci „já nevím“... Ženám nabízí svou pravdivost a zkušenost, otevřenost a upřímnost. Současně nic nevnucuje, nechává svobodu."
Jana S.

"Zita je podĺa mňa najlepšia sprievodkyňa tajomstva Mohendžodáro. Je kúzelná, dokáže sprevádzať k týmto a iným technikám nohami na zemi, ale srdcom vo vesmíre. Ďakujem za ňu a spojenie našich ciest. Zita je múdra, zrelá a láskyplná žena. Je krásna, jej telo pri tanci ukazuje ako spievať pieseň života."

Petra

"Zituška vede své kurzy jemně, citlivě a s láskou. Dokáže vytvořit prostředí, ve kterém se my ženy cítíme uvolněně a bezpečně, kde se cítíme přijímány, neodsuzovány, nehodnoceny, a kde se můžeme cítit krásně žensky a hlavně - samy sebou."
Eva

"Zita je krásná duše. První žena, která mi otevřela oči po dlouhém spánku. Ukázala mi, že život je především nádherný a i já jsem taková jako můj život. Úžasné ženě a mojí první průvodkyni s láskou děkuji."
Slávka

"Zita je bytost, která mně velmi přirostla k srdci. Cítila jsem okamžitou důvěru a pocit bezpečí, měla jsem pocit propojení se vším a se sebou zároveň. Zita do všeho dává kus sebe a srdce. Je propojená se skupinou, a cítím z její laskavosti opravdovost a hloubku. Miluju setkávání se Zitou. Zita to, co ukazuje, co vyzařuje, to opravdu žije. A to je to ono."
Martina

"Zituška je úžasná bytost, svá setkání vede s lehkostí a láskou. Každé setkání se Zituškou mě posouvá dál, posouvá mě k sobě samé, do svého nitra. Jsem šťastná, že jsem tuto úchvatnou bytost potkala, a mám tu možnost se s ní potkávat dál. Je to žena plná citu a pochopení, která rozdává lásku a radost. S ní lehce plynete v harmonii a blaženosti."
Lenka

"Zita provází s velkou citlivostí a jemností. Byla vždy tam, když jsem to potřebovala. Přišla a objala mě. A za to velmi děkuji. Stále se k ní vracím. Zita je jemná, krásná a citlivá žena. Má dar vycítit, co jednotlivec i skupina potřebuje."
Jana V.

"U Zity vnímám dlouholeté zkušenosti a lehkost, se kterou naciťuje a tvoří. Je přirozená, srdečná a profesionální."
Boženka

http://www.vedomazena.cz/

Rozhovor

Cesta zpátky - být ženou je nádherný dar

 

Akce lektora v MAITREI

23/1 úterý MAITREA

JSEM ŽENA - v tanci hravá a spontánní

Zita Žurková | Přijď si zatančit tanec života, protože nejdůležitější ze všeho je ŽIVOT SAMOTNÝ. Nalaď se na svou ženskou duši a vyslechni ji po čem touží. Večer plný tance, hravosti a uvolnění. Nech odpočinout svou mysl, zapomeň na minulost, budoucnost a rozplyň se v okamžiku přítomnosti. Tanči teď a tady!
28/2 středa MAITREA

Večer s OSHO meditacemi - nejen Kundalini

Zita Žurková | Přijď se uvolnit a rozhýbat své tělo pomocí Osho meditací. Nech odpočinout svou mysl a napoj se na své tělo, budeme se třást, dýchat, tančit a rozproudíme naši životní energii, překonej čas a prostor…pojď se ocitnout v totální přítomnosti.

Již proběhlé akce lektora