Zita Žurková

Miluji ženy a jejich proměny, miluji uvolnění a setkávání ve skupinách žen.

Setkávání „JSEM ŽENA“ a „VĚDOMÁ ŽENA“ jsou inspirována dlouholetými zkušenostmi s vedením ženských skupin MOHENDŽODÁRO a setkání „Intimně“ a „Letní ženská oáza“. Velmi mě též obohatily prožitky a osobní cesta tantrické jógy Mohendžodáro a cesta tantry THE ART OF BEING – Umění být, a především život samotný!

S vděčností děkuji bytostem, díky nimž jsem dnes tam, kde jsem, a nabízím to, co nabízím. Jsou to Marcelka z hor, Naropa, Alan Lowen, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová, Igor Samotný.

Nejvíc řeknou slova, která o mně napsaly ženy:

"Zita je krásná duše. První žena, která mi otevřela oči po dlouhém spánku. Ukázala mi, že život je především nádherný a i já jsem taková jako můj život. Úžasné ženě a mojí první průvodkyni s láskou děkuji."
Slávka

"Zita je bytost, která mně velmi přirostla k srdci. Cítila jsem okamžitou důvěru a pocit bezpečí, měla jsem pocit propojení se vším a se sebou zároveň. Zita do všeho dává kus sebe a srdce. Je propojená se skupinou, a cítím z její laskavosti opravdovost a hloubku. Miluju setkávání se Zitou. Zita to, co ukazuje, co vyzařuje, to opravdu žije. A to je to ono."
Martina

"Zita provází s velkou citlivostí a jemností. Byla vždy tam, když jsem to potřebovala. Přišla a objala mě. A za to velmi děkuji. Stále se k ní vracím. Zita je jemná, krásná a citlivá žena. Má dar vycítit, co jednotlivec i skupina potřebuje."
Jana V.

http://www.vedomazena.cz/

Rozhovor

Cesta zpátky - být ženou je nádherný dar

 


Již proběhlé akce lektora