Vendula Kociánová

Vendula Kociánová - Labužnice života. V každé životní situaci jsem našla díky svému příběhu z dětsví pozitivní stranu. Vím, že neexistuje žádný viník ani oběť. Ukazuji lidem, že lze vyřešit cokoli a tou nejjednodušší cestou! Co není jednoduché, nepatří do mého světa a tak lidem předávám skutečně JednoDuché návody, jak zachytit svůj život v těch nejlepších barvách. Nejvíce mě baví propojovat hmotu s duchem, což je náš hlavní úkol na planetě. Produchovněná hmota vytváří harmonii a to nám pak přitahuje do života harmonické situace. Nemám žádné tituly ani kurzy. Vše, co umím, mě učil sám život a často velmi surovou formou. Na nic si nehraju. Za mě je nejlepší učitel ten, který se nemusel nic učit u druhých, ale ten, který sám zažil, sám prožil a sám zpracoval látku života. Jedině tak může mít své poznání zapsané až na genetickou úroveň a předávat vše autenticky bez ezokeců a pouček.

 

Akce lektora v MAITREI

21/10 neděle MAITREA

Sebevědomí je produktem sebelásky

Vendula Kociánová | Konečně si sáhnete hluboko do sebe. Konečně zjistíte, jak TO hledat v sobě. Jak s TÍM pracovat. Všichni nám říkají, najdi to v sobě, pracuj se sebou, najdi lásku ve svém srdci! Ale jak? Já vám to ráda ukážu na praktických ukázkách. Zjistíte, pomocí účinných a snadných technik, jak na to.
18/11 neděle MAITREA

Vědomé žití v páru a v lásce

Vendula Kociánová | V bezpečném prostoru se podíváme na své žárlivosti a jak s nimi pracovat. Pohlédneme na své hranice doteku. Proč se někdy doteku zavíráme? Naučíme se pracovat a harmonizovat vnitřního muže a ženu, kteří nám tvoří vztahovou realitu a stabilitu zvenčí. Ženy se odevzdají a muži zakusí svou stabilitu