Jana Šimonová

Email: simjana@email.cz
Tel. +420606300333

ájurvédské masáže a procedury, zdravotní masáže, aromaterapie

Jana Šimonová je žačkou indického ájurvedského lékaře Dr. George Eassey. Dlouhodobě se věnuje ájurvédě se zaměřením na ájurvedské procedury a masáže.

Absolvovala kurzy ájurvedské medicíny v indické Kerale, na něž navazuje každoročními pobyty na ájurvedských klinikách v Indii (PVA ayurvedic clinic, Cannur). Je také držitelkou certifikátu opravňujícího k činnosti ve zdravotnických zařízeních v ČR. V současné době, kromě působení v Maitrei zároveň vede ájurvedské centrum v Českých Budějovicích - Ayurveda Shanti Studio. Ve svých aktivitách vychází z holistického pojetí medicíny a také ze zkušenosti s meditací a jógou.

Nabídka služeb:

Shirodhara - jemné polévání oblasti čela (tzv. třetí oko) teplým léčivým olejem.
Je to neobyčejně účinná relaxační technika, při které dochází k hlubokému uvolnění nervového systému. Je jednou z nejúčinnějších metod při odstraňovaní stresu a napětí, léčí migrény, bolesti hlavy a krční páteř, pomáhá při nervových poruchách, eliminuje stavy úzkosti a strachu, napomáhá při nespavosti. Pomáhá při léčbě krku, očí, uší, nosu, podporuje krevní oběh, zlepšuje paměť, vyživuje vlasy a vlasovou pokožku, zpomaluje šedivění, podporuje růst vlasů. Této léčebné proceduře předchází jemná částečná ájurvédská masáž.
90min ... 1200 Kč

Ájurvédská celotělová masáž
Teechnika, při které dochází k celkové harmonizaci těla a mysli. Zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, napomáhá odplavování škodlivých látek z těla, zvyšuje obranyschopnost, zpomaluje stárnutí. V neposlední řadě zvláčňuje pokožku, podporuje spánek, posiluje zrak a svalstvo. Velmi důležité je olej následně nechat vstřebat do těla, čímž se plně projeví jeho ozdravné účinky. Použití druhu oleje závisí na konstituci klienta.
70-80min ... 1100 Kč

Částečná klasická masáž (s použitím aromaterapeutických olejů)
Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do rostlinných olejů. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi.
45min (záda,šíje) ... 550 Kč

Indická masáž hlavy + ušní svíce
Metoda, která pomáhá odstranit napětí v oblasti šíje a hlavy, zmírňuje stres, navozuje pocit duševní pohody a harmonizuje organismus. Stimuluje růst vlasů, podporuje nervové funkce - koncentraci, myšlení, duševní svěžest a zmírňuje pocity napětí v oblasti očí, šelest a hučení v uších
45min ... 550 Kč

Celotělová masáž lávovými kameny
Základem této unikátní masáže je použití speciálních masážních hmatů, které ve spojení s horkými lávovými kameny a aromatickým olejem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi KRÁLOVNY masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.
60min/90min ... 650 Kč / 1100 Kč

Ájurvédské procedury a masáže aplikované v našem uspěchaném životě nám přinášejí mnoho užitku a zároveň napomáhají k harmonizaci těla, duše a mysli.

Rozhovor

Ne každý si troufne uposlechnout svého „volání“...