Jana Šimonová

Do března 2018 jsem mimo ČR, děkuji za pochopení.

Email: simjana@email.cz
Tel. +420606300333

ájurvédské masáže a procedury, zdravotní masáže, aromaterapie

Jana Šimonová je žačkou indického ájurvedského lékaře Dr. George Eassey. Dlouhodobě se věnuje ájurvédě se zaměřením na ájurvedské procedury a masáže.

Absolvovala kurzy ájurvedské medicíny v indické Kerale, na něž navazuje každoročními pobyty na ájurvedských klinikách v Indii (PVA ayurvedic clinic, Cannur). Je také držitelkou certifikátu opravňujícího k činnosti ve zdravotnických zařízeních v ČR. V současné době, kromě působení v Maitrei zároveň vede ájurvedské centrum v Českých Budějovicích - Ayurveda Shanti Studio. Ve svých aktivitách vychází z holistického pojetí medicíny a také ze zkušenosti s meditací a jógou.

Nabídka služeb:

Shirodhara - jemné polévání oblasti čela (tzv. třetí oko) teplým léčivým olejem.
Je to neobyčejně účinná relaxační technika, při které dochází k hlubokému uvolnění nervového systému. Je jednou z nejúčinnějších metod při odstraňovaní stresu a napětí, léčí migrény, bolesti hlavy a krční páteř, pomáhá při nervových poruchách, eliminuje stavy úzkosti a strachu, napomáhá při nespavosti. Pomáhá při léčbě krku, očí, uší, nosu, podporuje krevní oběh, zlepšuje paměť, vyživuje vlasy a vlasovou pokožku, zpomaluje šedivění, podporuje růst vlasů. Této léčebné proceduře předchází jemná částečná ájurvédská masáž.
90min ... 1200 Kč každá další návštěva 1100 Kč.

Ájurvédská celotělová masáž
Teechnika, při které dochází k celkové harmonizaci těla a mysli. Zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, napomáhá odplavování škodlivých látek z těla, zvyšuje obranyschopnost, zpomaluje stárnutí. V neposlední řadě zvláčňuje pokožku, podporuje spánek, posiluje zrak a svalstvo. Velmi důležité je olej následně nechat vstřebat do těla, čímž se plně projeví jeho ozdravné účinky. Použití druhu oleje závisí na konstituci klienta.
70-80min ... 1100 Kč

Částečná klasická masáž (s použitím aromaterapeutických olejů)
Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do rostlinných olejů. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi.
45min (záda,šíje) ... 550 Kč

Indická masáž hlavy + ušní svíce
Metoda, která pomáhá odstranit napětí v oblasti šíje a hlavy, zmírňuje stres, navozuje pocit duševní pohody a harmonizuje organismus. Stimuluje růst vlasů, podporuje nervové funkce - koncentraci, myšlení, duševní svěžest a zmírňuje pocity napětí v oblasti očí, šelest a hučení v uších
45min ... 550 Kč

Celotělová masáž lávovými kameny
Základem této unikátní masáže je použití speciálních masážních hmatů, které ve spojení s horkými lávovými kameny a aromatickým olejem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi KRÁLOVNY masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.
60min/90min ... 650 Kč / 1100 Kč

Ájurvédské procedury a masáže aplikované v našem uspěchaném životě nám přinášejí mnoho užitku a zároveň napomáhají k harmonizaci těla, duše a mysli.

Rozhovor

Ne každý si troufne uposlechnout svého „volání“...