Rob Preece (Thubten Kunkyen)

Anglický psychoterapeut a učitel meditace Rob Preece praktikuje buddhismus již 40 let, převážně v tibetské tradici. Strávil řadu let v intenzivním ústraní v Himálajích pod vedením významných tibetských mistrů. Více než 20 let pracuje jako psychoterapeut a pořádá srovnávací workshopy jungovské a buddhistické psychologie.

Autor těchto knih:

Rozhovor

Psychologie buddhistické tantry - video

Znovunavázání vztahu s tělem

Most mezi Jungem a tantrou

 

Akce lektora v MAITREI

29/11-2/12 čtvrtek - neděle MAITREA

ESENCE BUDDHISTICKÉ TANTRY - Intenzivní meditační kurz

Rob Preece (Thubten Kunkyen) | Prozkoumejte svůj vlastní stín. Jak ovlivňuje váš život a vaše vztahy? Jděte do hloubky a transformujte vaše emocionální zranění a vnitřní démony. Obdržíte iniciaci na praxi Vadžrapániho, který ztělesňuje povahu vaší vrozené síly a efektivity.
29/11 čtvrtek MAITREA

JAK POZNÁTE VLASTNÍ STÍN? - Esence buddhistické tantry

Rob Preece (Thubten Kunkyen) | Prozkoumejte svůj vlastní stín. Jak ovlivňuje váš život a vaše vztahy? Jaká zranění a vnitřní démoni vás nevědomky ovládají? Pomocí aktivní imaginace se potkáte s částmi stínu, které je užitečné odhalit a transformovat.
1/12 sobota MAITREA

PRÁCE SE STÍNEM - Esence buddhistické tantry

Rob Preece (Thubten Kunkyen) | V rámci práce se stínem a jeho čištěním budete hlouběji pracovat s vašimi emocionálními zraněními a vnitřními démony. Obdržíte iniciaci na praxi Vadžrapániho, který ztělesňuje povahu vaší vrozené síly a efektivity.

Již proběhlé akce lektora