Lucie Navarová

Baví mě lidské příběhy – vyslechla jsem jich spoustu a nepřestávají mě fascinovat. Před 13 lety se mi na 2 minuty zastavilo srdce. Poté se můj život obrátil vzhůru nohama. Nastudovala jsem, co se dalo, prošla všemi možnými terapiemi a workshopy… To všechno proto, abych našla hlas svého srdce, porozuměla mu a začala s ním žít v souladu.

Na mé cestě hledání mě hluboce oslovilo setkání s učením a později i osobní zkušenost a přátelství s Maitreyi D. Piontek, švýcarskou léčitelkou a sexuoložkou, autorkou knih o ženské síle.

Postupné (znovu) napojování se na ženský zdroj pomocí jednoduchých cvičení, uvědomování si ženské síly a jejího vlivu změnilo můj život od základu. Měla jsem chuť se o své nové zkušenosti podělit – začala jsem pořádat a vést ŽENSKÁ SETKÁNÍ, kde společně objevujeme své skryté poklady, sdílíme a inspirujeme se našimi zážitky, klademe si otázky, hledáme odpovědi, těšíme se z radostí, léčime bolesti. Každá tak, jak si to přejeme a potřebujeme.

Prohloubení mého vlastního osobního rozvoje, a tím i mé práce s klientkami a klienty mi poskytl výcvik Systemických & rodinných konstelací & Esence u Bhagata. Tuto metodu i zkušenosti dále rozvíjím studiem i vedením vlastních seminářů SYSTEMICKÝCH & RODINNÝCH KONSTELACÍ, někdy i společně s dalšími lektory. Konstelační prvky využívám i při ŽENSKÝCH SETKÁNÍCH a OSOBNÍCH KONZULTACÍCH.

Během mé práce s tarotovými kartami jsem postupem času vytvořila vlastní koncept - KONSTELAČNÍ TAROT – sebepoznávací seminář pro malou skupinku žen a mužů. Společně se vydáváme na dobrodružnou cestu do nitra duše a necháváme se překvapovat…

Pro radost a pro krásu navrhuji a tvořím ŠPERKY S POLODRAHOKAMY & PERLAMI – jednoduché, elegantní a ženské. Líbí se mi ušlechtilé a čisté komponenty. Každý kousek je jedinečný – některé vznikají spontánní inspirací, jiné pak na přání mých klientek – v souladu s jejich stylem a naladěním. Mám radost, když vidím, jak šperky na ženách ožívají – těší je a sluší jim. Prostě rozkvetou…

Rozhovor

Živá voda jako zdroj ženské síly

 


Již proběhlé akce lektora