Praktické informace

Oblečení

Doporučujeme pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Přezutí

Ve všech sálech domu MAITREA je zvykem se přezouvat. Do sálů můžžete vcházet na boso, ve vlastních přezůvkách nebo můžžete využžít sandálů, které jsou k dispozici na místě.

Šatna a uzamykatelné skříňky

Předsálí sloužží zároveň jako prostor pro převléknutí. K dispozici máte věšáky a uzamykatelné skříňky. Cennosti si prosím uzamkněte či nechte při sobě. Neručíme za ně.

Pomůcky

Na semináře zpravidla nic nepotřebujete. Vžždy se hodí zápisník a tužžka. Případné konkrétní pomůcky jsou vžždy vypsány v popisu semináře na webu.

Sezení a vybavení sálů

Při seminářích se sedí na žžidlích či na zemi dle zaměření semináře. V sálech jsou k dispozici matrace, polštářky na sezení a deky.

Občerstvení

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů, prosím, nevstupujte s kávou.

Na oběd či večeři si můžžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Ubytování

Přímo v MAITREI máme bohužel možnost poskytnout ubytování pouze lektorovi. Našim účastníkům doporučujeme například nedaleký hotel/hostel Fusion nebo využít nabídku soukromého ubytování na serveru Airbnb.

Doprava a parkování

Pozor, v blízkosti Staroměstského náměstí je také ulice, která se jmenuje "Týnská", nás však naleznete v kratší "Týnské uličce", která je hned za rohem a vede od Týnského chrámu k Dlouhé ulici.

MHD:

Tram 5, 8, 14 - stanice Dlouhá třída (poté pěšky Dlouhou třídou směrem ke Staroměstskému náměstí, odbočit 4. uličkou vlevo a jste již u nás v Týnské uličce)

Metro A/B - stanice Můstek (poté pěšky ulicí Na můstku a dále ulicí Melantrichova až na Staroměstské náměstí, kolem sochy Jana Husa přejít do Dlouhé třídy a odbočit první uličkou vpravo a jste již u nás v Týnské uličce)

Metro A nebo tram 17, 18 - stanice Staroměstská (poté pěšky ulicí Kaprova na Staroměstské náměstí, kolem sochy Jana Husa přejít do Dlouhé třídy a odbočit první uličkou vpravo a jste již u nás v Týnské uličce)

AUTEM:
V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.

Registrace a platby

Před vstupem do sálů prosím nezapomeňte projít registrací, kde si asistentky dle seznamů přihlášek zaevidují vaši účast a vyberou případný doplatek (registrace probíhá nejčastěji v obchůdku/recepci v přízemí o víkendech také v prvním patře).

Asistentka

Na místě je k dispozici v průběhu celého semináře asistentka. Veškeré dotazy můžžete směřovat na ni. Můžžete si u ní zakoupit knihy a DVD z našeho nakladatelství MAITREA.

HOTLINE

+420 725 783 506

Adresa: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Tel.: 725 783 506, email: seminare@maitrea.cz