Lena Achmeer

Vždy mě zajímaly ženské otázky. Hledala jsem souvislosti ROZUMEM ať už v historii nebo v různých mystériích, mýtech, vírách. V TĚLE - vystudovala jsem somatický koučink, šamanismus, cvičila se ženami Mohendžodaro. Kurzem o Tajemství pánevního dna jsem provedla na 900 žen.
Když jsem se seznámila s životními mapami překvapil mne EMOČNÍ přesah, se kterým jsem se do té doby nesetkala. Nejen, že mi pomohly v komunikaci s dcerou, ale začal se uvolňovat i můj příběh. Mapy mi nastavily řádné zrcadlo a pomohly mi sundat závoje namlouvání si. Vše šlo tak nějak rychle a jasně. Nebylo o čem diskutovat.“
více na www.nakreslisimapu.cz nebo www.mojepanev.cz

Rozhovor

Zmapuj si svou minulost, žij novou budoucnost!

 

Akce lektora v MAITREI

23/11 pátek MAITREA

Životní mapy: Šťastná máma má šťastné děti

Lena Achmeer | Když jsme malí, nasáváme a kopírujeme postoje a schémata svých blízkých v domnění, že je to správně. Vyrosteme a byť jsme si říkaly, že nikdy, najednou se slyšíme, jak opakujeme obdobná slova, podobně se chováme . . POJĎME si ukázat, jak z tohoto kola ven a dozvědět se jak.
15/12-16/12 sobota - neděle MAITREA

Vánoční Tajemství pánevního dna I, II

Lena Achmeer | Přijďte si věnovat den - dva pro sebe a zdůvodnit to zdravím, relaxací, odpočinkem, naladěním se na sebe i na svou chuť!