Komala Lyra

KOMALA LYRA (Brazílie) – jedinečná léčitelka, tanečnice a inspirující lektorka, která přes 30 let spojuje dary Ájurvédy, Jógy a Tantry v jednu stezku, a vnímá tak jednotu těla, mysli a ducha.

Komala vytvořila koncept profesionálního vzdělávacího programu AYURVEDA MANDALA, aby mohla přenést tuto starodávnou vědu do kontextu dnešního moderního života.

Propojuje tak vědu s intuicí, učí s jedinečnou hloubkou srdce a jasnosti. Její motivující přístup podporuje v druhých odvahu jít hlouběji do sebe, aby mohli poslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše.

Jedinečnost práce Komaly spočívá i ve velkém rozsahu léčivých umění, která zahrnují vzdělání v Ájurvédě, energetickou práci s tělem, tanec, terapii barev, aromaterapii, herbologii a meditaci. Její formální vzdělání je na poli umění, designu a architektury.

Komala Lyra je také lektorkou Panchakarmy - Ájurvédské očisty, která funguje na buněčné úrovni.

Je certifikovaná v Ájurvédském institutu v Albuquerque (Nové Mexiko, USA), také programem Dr. Vasanta Lada v Pune, Indii.

Komala již od svého mládí vedla po mnoho let skupiny v meditující komunitě indického mystika Bhagwana Shree Rajneeshe známého jako Osho.

Vydala několik knih o Ájurvédě a léčení. Komala Lyra koordinuje tým jedinečných praktikantů Ájurvédy, a nabízí tak možnost zažívat Ájurvédu v každodenním životě skrze osobní setkání a vzdělávací programy.

Rozhovor

Jen si naslouchej aneb Ájurvéda na Západě

 

Akce lektora v MAITREI

4/10-7/10 čtvrtek - neděle MAITREA

ALCHYMIE VÁŠNĚ - Otevři se hluboké intimitě a vášni ve vztazích

Komala Lyra | Intimita začíná v našem nitru. Poznej své vlastní tělo, emoce a mysl, spřátel se se všemi vibracemi, které procházejí tvým energetickým systémem a zažij se v těle, které je kanálem do tvého vědomí. Prozkoumej tuto intimitu se sebou samým a pochop tak lépe vztahy s ostatními.