Jullian Gustavson

Autor metody Transitions (Přechody) - Praxe integrování porodní dynamiky (Integrative Birth Dynamics Practice). Jullian pochází ze Spojených států, v současné době žije a pracuje ve Švýcarsku. Je kvalifikovaným prenatálním terapeutem s desítkami let zkušeností. Je také certifikovaným kraniosakrálním terapeutem.

Studoval prenatální a porodní traumata u Dr. Williama Emersona a Dr. Karltona Terryho, kteří jsou průkopníky a zakladatelé moderního prenatálního vzdělávání, a následně působil jako jejich odborný asistent.

Rozhovor

Další díl do mandaly života aneb Porodem zpátky k sobě

 

Akce lektora v MAITREI

30/10 úterý MAITREA

TRANSITIONS INDIVIDUAL - Individuální nebo rodinné sezení

Jullian Gustavson | Prostřednictvím individuální práce se budete mít možnost věnovat hlouběji vašim nevyřešeným a opakujícím se životním tématům. Můžete zkoumat vliv vašeho porodu na váš život či život vaší rodiny a vašeho malého dítěte.
31/10-2/11 středa - pátek MAITREA

TRANSITIONS TEAM TRAINING - Studijní prohlubující skupina

Jullian Gustavson | Studijní a prohlubující skupina pro ty, kteří se již zúčastnili procesu Transitions Intro, Experience a Practise. Poznejte do větší hloubky váš vlastní porod a naučte se větší empatii k procesům druhých.
1/11-4/11 čtvrtek - neděle MAITREA

TRANSITIONS - 4denní kurz k transformaci a svobodě prožívání

Jullian Gustavson | Začněte žít nový život. Život nezatížený porodním traumatem. Čekají vás čtyři dny s prožitky vašeho vlastního porodu. Vrátíte se do místa a času, kde se otisklo něco, co vám už dnes možná neslouží. Objevíte, jak moc prvotní zkušenost opakovaně ovlivňuje váš život a jak můžete žít daleko svobodněji.
1/11 čtvrtek MAITREA

MŮJ POROD - Úvod do Transitions, zkoumání vlastního porodu

Jullian Gustavson | Podíváme na to, jak náš porod coby velmi citlivý faktor našeho života ovlivňuje všechny aspekty našeho bytí. Během tohoto večera vytvoříme bezpečný prostor, naladíme se a připravíme základnu pro další hlubší zkoumání vlastního porodu a souvisejících vzorců našeho chování.
2/11 pátek MAITREA

VÝZVY MÉHO PORODU - Prohlubující úvod do procesu Transitions

Jullian Gustavson | Během tohoto dne prozkoumáte, jak fyzický průběh porodu ovlivňuje a formuje vaše další chování. Poznáte, jakými výzvami jste museli projít a jak se tato vaše zkušenost přenáší do vašeho každodenního života.
5/11 pondělí MAITREA

TRANSITIONS PRACTISE - Integrace a prohloubení porodní zkušenosti

Jullian Gustavson | Prohloubení procesů, které začaly v předchozích dnech, tentokrát v menší skupině účastníků. Prostřednictvím individuální práce se budete mít možnost věnovat hlouběji vašim nevyřešeným a opakujícím se životním tématům.

Již proběhlé akce lektora