Jindřiška Jindrová - Nadiya

V první řadě jsem obyčejná žena, jsem vdaná, mám malou dcerku.
Osobním rozvojem jsem léčila své vlastní bolesti, vracela se k sobě a zdravým vztahům.
Na začátku roku 2005 jsem netušila, že se v jeho průběhu stanu průvodcem dalším lidem, párům i skupinám.
Dnes vytvářím své metody a praktická cvičení a zároveň zůstávám věrná metodám svých mistrů (většinou přímých žáků Osha).
Vážím si všech svých klientů, díky nim jsem v bodě, kde jsem teď. Práci vnímám jako spolu-tvorbu, mám dar vnést do života proměnu, uvolnění, vizi, zdraví a naplnění.

Lidé začnou žít své sny, mít jednodušší a bohatší každodenní život. Více chápou vše, co se jim v životě děje, získají jasno, směr a spojí se se zdrojem. To je to, co mě naplňuje vedle mého života s rodinou, přírodou a přáteli.

Metody: Koučovací techniky, Konstelace, NLP, Hypnóza, Esence, Práce s dechem, Energywork, Masáže, Tantraworld a Sexological Bodywork.

 

Akce lektora v MAITREI

11/4 středa MAITREA

DŮVĚRA a VŘELOST - z cyklu Prohloubení intimity ve vztahu

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Stává se, že jsi zklamaná díky nějaké negativní zkušenosti a znovu důvěřovat není úplně snadné, i když si to přeješ? Důvěra ve vztahu vzniká postupně a je potřeba ji věnovat pozornost a pečovat o ní. Co můžeš udělat, abys důvěřovala?
5/5 sobota MAITREA

INTIMITA a SEXUALITA - z cyklu Prohloubení intimity ve vztahu

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Jak se můžeš napojit na životní energii? Jak funguje sexuální síla v těle muže a jak v těle ženy? Téma intimity a sexuality nás jednoduše stále oslovuje. Čas od času nás toto téma také konfrontuje. Citlivým přístupem objevíš vnitřní nastavení a užiješ si více radosti a uvolnění.