Jindřiška Jindrová - Nadiya

V první řadě jsem obyčejná žena, jsem vdaná, mám malou dcerku.
Osobním rozvojem jsem léčila své vlastní bolesti, vracela se k sobě a zdravým vztahům.
Na začátku roku 2005 jsem netušila, že se v jeho průběhu stanu průvodcem dalším lidem, párům i skupinám.
Dnes vytvářím své metody a praktická cvičení a zároveň zůstávám věrná metodám svých mistrů (většinou přímých žáků Osha).
Vážím si všech svých klientů, díky nim jsem v bodě, kde jsem teď. Práci vnímám jako spolu-tvorbu, mám dar vnést do života proměnu, uvolnění, vizi, zdraví a naplnění.

Lidé začnou žít své sny, mít jednodušší a bohatší každodenní život. Více chápou vše, co se jim v životě děje, získají jasno, směr a spojí se se zdrojem. To je to, co mě naplňuje vedle mého života s rodinou, přírodou a přáteli.

Metody: Koučovací techniky, Konstelace, NLP, Hypnóza, Esence, Práce s dechem, Energywork, Masáže, Tantraworld a Sexological Bodywork.

 

Akce lektora v MAITREI

10/1 středa MAITREA

RADOST A UVOLNĚNÍ - z cyklu Prohloubení intimity ve vztahu

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Všichni milujeme, když nálada pluje na vlnách vnitřní spokojenosti. Násobí se sdílením s někým dalším. Víš, že smích je spojený také se sexualitou? A jak? Směješ se u filmu, s kamarády, s dětmi? A co s partnerkou? S partnerem? Kolik radosti žiješ? Chtěl/a bys více radosti v životě a vztahu?
10/1-5/5 středa - sobota MAITREA

CYKLUS Prohloubení intimity ve vztahu

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Čtyři večery a jedna sobota jsou věnovány jednotlivcům i párům. Máme v sobě obsažený mužský i ženský princip bez ohledu na to, zda jsme v mužském nebo ženském těle. Je přínosné vědět, jak tyto principy fungují a jak je můžeme využít pro své zdraví, sebedůvěru a partnerství.
9/2 pátek MAITREA

SVOBODA a ODVAHA - z cyklu Prohloubení intimity ve vztahu

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Lidé někdy vnímají ve vztazích určitou svázanost. Občas se bojí něco říct nebo udělat nebo nevědí jak na to. Vidíš sebe úplně svobodného/svobodnou? Chceš cítit větší hodnotu a zároveň úctu k druhému? Na tomto semináři uvidíš praktické pomůcky, jak v sobě ukotvit a podpoříš sebevědomí.