Jindřiška Jindrová - Nadiya

V první řadě jsem obyčejná žena, jsem vdaná, mám malou dcerku.
Osobním rozvojem jsem léčila své vlastní bolesti, vracela se k sobě a zdravým vztahům.
Na začátku roku 2005 jsem netušila, že se v jeho průběhu stanu průvodcem dalším lidem, párům i skupinám.
Dnes vytvářím své metody a praktická cvičení a zároveň zůstávám věrná metodám svých mistrů (většinou přímých žáků Osha).
Vážím si všech svých klientů, díky nim jsem v bodě, kde jsem teď. Práci vnímám jako spolu-tvorbu, mám dar vnést do života proměnu, uvolnění, vizi, zdraví a naplnění.

Lidé začnou žít své sny, mít jednodušší a bohatší každodenní život. Více chápou vše, co se jim v životě děje, získají jasno, směr a spojí se se zdrojem. To je to, co mě naplňuje vedle mého života s rodinou, přírodou a přáteli.

Metody: Koučovací techniky, Konstelace, NLP, Hypnóza, Esence, Práce s dechem, Energywork, Masáže, Tantraworld a Sexological Bodywork.

 

Akce lektora v MAITREI

26/10 pátek MAITREA

Jak se nezbláznit při komunikaci s opačným pohlavím?

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Ženy - Nevíte už, jak mu to máte říct, aby ta polička visela? Muži - Chcete, aby žena přestala konečně brblat? Že to nejde a zkoušeli jste všechno možné a už i nemožné? A přece vím, jak to udělat s láskou a bez tlaku. A vy to můžete vědět také a mít to doma či v práci jednodušší.
16/11-17/11 pátek - sobota MAITREA

Muž a žena pod peřinou

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Vzácný lektvar, který budete umět uvařit sami. A vždy, když se ho napijete, začnou se dít divy a kouzla. Tantra jako úžasný nástroj, kterým rozezníte rajskou harmonii vás dvou. Prožitky těla, které dále můžete prohlubovat za dveřmi svého domova.