Jindřiška Jindrová - Nadiya

V první řadě jsem obyčejná žena, jsem vdaná, mám malou dcerku.
Osobním rozvojem jsem léčila své vlastní bolesti, vracela se k sobě a zdravým vztahům.
Na začátku roku 2005 jsem netušila, že se v jeho průběhu stanu průvodcem dalším lidem, párům i skupinám.
Dnes vytvářím své metody a praktická cvičení a zároveň zůstávám věrná metodám svých mistrů (většinou přímých žáků Osha).
Vážím si všech svých klientů, díky nim jsem v bodě, kde jsem teď. Práci vnímám jako spolu-tvorbu, mám dar vnést do života proměnu, uvolnění, vizi, zdraví a naplnění.

Lidé začnou žít své sny, mít jednodušší a bohatší každodenní život. Více chápou vše, co se jim v životě děje, získají jasno, směr a spojí se se zdrojem. To je to, co mě naplňuje vedle mého života s rodinou, přírodou a přáteli.

Metody: Koučovací techniky, Konstelace, NLP, Hypnóza, Esence, Práce s dechem, Energywork, Masáže, Tantraworld a Sexological Bodywork.

 

Akce lektora v MAITREI

26/10 čtvrtek MAITREA

Prostor pro intimní chvíle - Jak ho vytvořit

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Na tomto semináři zahlédnete své možnosti ve vašem vztahu. Povíme si, jak můžete prostor pro intimní chvíle vytvořit. Získáte jasno, kde brát chuť a čas na tato úžasná setkání a přirozeně je začnete zařazovat do svého každodenního života.
4/11 sobota MAITREA

Sex a intimita - uvolněte se do plného proživání

Jindřiška Jindrová - Nadiya | Na tomto semináři uvidíte rozdíly ve fungování mužského a ženského těla. Řekneme si, jak odlehčit komunikaci citlivých záležitostí a potřeb. Toto téma nás jednoduše stále oslovuje a čas od času s něčím konfrontuje. Tím, že více zvědomíme tuto oblast, získáme mnohé ve vztahu i vlastní spokojenosti.