Janu (Søren Ventegodt)

Janu (Søren Ventegodt) pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s životní filozofií a vlastními poznatky o tom, jak naše mysl snadno ovlivňuje zdraví, štěstí a kvalitu života vůbec. Jeho pohled na terapii a význam psychofarmatik považují někteří za kontroverzní.

Ve své práci kombinuje práci s tělem spolu s klasickou psychoterapií, své místo si mezi používanými metodami nacházejí také metody řeckých lékařů, jihoamerických indiánů-šamanů nebo z asijských kultur. V jeho práci se snoubí teoretické znalosti s poznatky z vlastní praxe a zkušenostmi, které Janu nasbíral během svých cest po světě.

Jeho velkou vášní je umožňovat lidem, aby nalezli sami sebe, své pravé Já. Odtud pak může jejich život plynout svobodně, lehce a stává se životem šťastným a naplněným. S jeho pomocí se lidé v mnoha zemích světa odvážili ztratit své staré já plné omezujících myšlenkových vzorů a znovu nalezli sami sebe. Jeho přístup by se dal popsat jako „svěží a bezprostřední“ spíš než „scholastický a těžkopádný“.

Janu je oddaným studentem Osha, Sathya Sai Baby a Moojiho.

www.qualityoflife.dk

Rozhovor:

Na vlnách vědomé sexuality

„K tomu, abychom se osvobodili, potřebujeme otevřít bublinu zevnitř a zároveň zvenku. A právě tehdy hodně pomáhá, je-li venku někdo, kdo nás miluje a je nám oporou. Někdo, kdo nás chytne za ruku a půjde tím peklem s námi.“ Více v rozhovoru zde.

 

Akce lektora v MAITREI

21/11 středa MAITREA

HLEDÁNÍ ŠTĚSTÍ - Jak nalézt štěstí uvnitř sebe?

Janu (Søren Ventegodt) | Štěstí je naší přirozeností. Není špatně po něm toužit. Špatné je hledat jej vně, když je uvnitř nás. Když jsme sami sebou, cítíme, že štěstí není naším cílem ale naší podstatou. Přijďte se inspirovat.
21/11-25/11 středa - neděle MAITREA

ODVAHA ŽÍT SVŮJ ŽIVOT! - Poznej své dary a životní poslání

Janu (Søren Ventegodt) | Dostaň se ze sevření svých bolestných omezení. Vykroč do života lásky a radosti daleko za hranicí svých představ. Objev své talenty, svou inteligenci, svůj vnitřní zdroj léčení a nastartuj nový život - šťastný, zdravý a svobodný!
23/11 pátek MAITREA

RADOST ZE ŽIVOTA - Jak se dostat ke štěstí a lásce?

Janu (Søren Ventegodt) | Život by měl být sladký, nikoliv nudný a náročný. Můžete znovu nalézt svůj přirozený stav bytí. Potřebujete k tomu sebedotazování a láskyplnou podporu. Jde o rozpomenutí se na svou podstatu, na své pravé já. Přijďte se nechat inspirovat.

Již proběhlé akce lektora