Janu (Søren Ventegodt)

Janu (Søren Ventegodt) pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s životní filozofií a vlastními poznatky o tom, jak naše mysl snadno ovlivňuje zdraví, štěstí a kvalitu života vůbec. Jeho pohled na terapii a význam psychofarmatik považují někteří za kontroverzní.

Ve své práci kombinuje práci s tělem spolu s klasickou psychoterapií, své místo si mezi používanými metodami nacházejí také metody řeckých lékařů, jihoamerických indiánů-šamanů nebo z asijských kultur. V jeho práci se snoubí teoretické znalosti s poznatky z vlastní praxe a zkušenostmi, které Janu nasbíral během svých cest po světě.

Jeho velkou vášní je umožňovat lidem, aby nalezli sami sebe, své pravé Já. Odtud pak může jejich život plynout svobodně, lehce a stává se životem šťastným a naplněným. S jeho pomocí se lidé v mnoha zemích světa odvážili ztratit své staré já plné omezujících myšlenkových vzorů a znovu nalezli sami sebe. Jeho přístup by se dal popsat jako „svěží a bezprostřední“ spíš než „scholastický a těžkopádný“.

Janu je oddaným studentem Osha, Sathya Sai Baby a Moojiho.

www.qualityoflife.dk

Rozhovor:

Na vlnách vědomé sexuality

„K tomu, abychom se osvobodili, potřebujeme otevřít bublinu zevnitř a zároveň zvenku. A právě tehdy hodně pomáhá, je-li venku někdo, kdo nás miluje a je nám oporou. Někdo, kdo nás chytne za ruku a půjde tím peklem s námi.“ Více v rozhovoru zde.

 

Akce lektora v MAITREI

3/6 pondělí MAITREA

Individuální terapie a bodywork - Žij svůj život naplno!

Janu (Søren Ventegodt) | Cítíte potřebu pohnout se z místa a hledáte spíše individuální přístup? Trápí vás vztahy v osobním životě nebo se necítíte jistí v oblasti sexuality? Přinášíme jedinečnou možnost individuální terapie s masáží.

Již proběhlé akce lektora