Janu (Søren Ventegodt)

Janu (Søren Ventegodt) pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s životní filozofií a vlastními poznatky o tom, jak naše mysl snadno ovlivňuje zdraví, štěstí a kvalitu života vůbec. Jeho pohled na terapii a význam psychofarmatik považují někteří za kontroverzní.

Ve své práci kombinuje práci s tělem spolu s klasickou psychoterapií, své místo si mezi používanými metodami nacházejí také metody řeckých lékařů, jihoamerických indiánů-šamanů nebo z asijských kultur. V jeho práci se snoubí teoretické znalosti s poznatky z vlastní praxe a zkušenostmi, které Janu nasbíral během svých cest po světě.

Jeho velkou vášní je umožňovat lidem, aby nalezli sami sebe, své pravé Já. Odtud pak může jejich život plynout svobodně, lehce a stává se životem šťastným a naplněným. S jeho pomocí se lidé v mnoha zemích světa odvážili ztratit své staré já plné omezujících myšlenkových vzorů a znovu nalezli sami sebe. Jeho přístup by se dal popsat jako „svěží a bezprostřední“ spíš než „scholastický a těžkopádný“.

Janu je oddaným studentem Osha, Sathya Sai Baby a Moojiho.

www.qualityoflife.dk

Rozhovor:

Na vlnách vědomé sexuality

„K tomu, abychom se osvobodili, potřebujeme otevřít bublinu zevnitř a zároveň zvenku. A právě tehdy hodně pomáhá, je-li venku někdo, kdo nás miluje a je nám oporou. Někdo, kdo nás chytne za ruku a půjde tím peklem s námi.“ Více v rozhovoru zde.

 

Akce lektora v MAITREI

11/4-15/4 středa - neděle MAITREA

PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA - Intenzivní 5denní kurz

Janu (Søren Ventegodt) | Chcete žít už konečně lehce, svobodně a šťastně? Přijďte se osvobodit od představ, kterými si komplikujete život. Nalezněte své opravdové Já, které je za všemi myšlenkami a strachy. Ponořte se do zdroje těla, mysli i duše. Nalezněte sami sebe, začnete žít nový - vědomý život.
11/4 středa MAITREA

PROBUĎ SE DO RADOSTI A HOJNOSTI - Využívej všechny své talenty

Janu (Søren Ventegodt) | Když jsme sami sebou, cítíme, že štěstí není naším cílem ale naší podstatou. Pokud přestaneme být na dosažení štěstí závislí, můžeme si konečně začít užívat život ve všech jeho podobách.
12/4 čtvrtek MAITREA

PROBUĎ V SOBĚ VÁŠEŇ ŽÍT - Žij radostné vztahy a hlubokou intimitu

Janu (Søren Ventegodt) | Životní síla je jediným zdrojem naší energie i motivace. Životní sílu nazýváme také sexualitou. V přirozeném stavu, kdy plyne svobodně, jsme plní sil, radostní, plní zájmu, nevinní a spontánní. Jsme sami sebou.
13/4 pátek MAITREA

BUĎ SÁM SEBOU - Dostaň se do svého středu a překroč, co tě omezuje

Janu (Søren Ventegodt) | Sebeuvědomění je o objevení našeho skrytého potenciálu. Jsme předurčeni být nekonečně víc, než omezené osobnosti. Každý má velký talent. A s ním přichází množství ryzích kvalit, které v sobě můžeme nalézt, pokud je začneme hledat.
14/4-15/4 sobota - neděle MAITREA

ŽIJ SVŮJ ŽIVOT - Osvoboď se od své minulosti a vykroč do nového života

Janu (Søren Ventegodt) | Je čas začít tvořit váš život takový, jaký jej chcete mít, a žít ho naplno. Objev své dary a talenty a přines světu úžasnou inteligenci tvého skutečného potenciálu!

Již proběhlé akce lektora