Jan Peterka

Nabízím techniky sebepoznání a osobního rozvoje: Rodinné konstelace, individuální terapie metodou „Klíč k životu“, kurzy Reiki a další. Při práci také využívám podporu čínské astrologie, kosmologie a feng shui.

Více informací o lektorovi: www.janpeterka.cz

Rozhovor

Klíč k životu? Každý jej máme!

 

Akce lektora v MAITREI

9/12-10/12 sobota - neděle MAITREA

Život v blahobytu

Jan Peterka | Co je blahobyt? Může ho mít každý? Jak rozvinout vědomí blahobytu? Jak vytvořit blahobyt? Jak vytvořit bohatství bez hranic? S pomocí konstelací, meditací nebo i jiných technik se podíváme na to, co nám ještě brání žít svůj život v blahobytu.
12/12 úterý MAITREA

Rodinné, vztahové, systemické konstelace

Jan Peterka | S pomocí konstelací se díváme na své skryté pocity, programy a přesvědčení, které ovládají nás i náš život jiným způsobem, než si vědomě přejeme, a učíme se lépe vnímat sami sebe i svůj život v širších souvislostech.
17/1 středa MAITREA

Povolání, kariéra, cesta

Jan Peterka | S pomocí rodinných konstelací budeme hledat cestu k harmonické životní cestě a jejímu plynutí. Co je moje cesta? Jaký má smysl? Jak jí najdu? Jak poznám, že jsem na své cestě? Je vůbec možné z ní sejít? Kam kráčím?
20/1-21/1 sobota - neděle MAITREA

Já a moje cesta - povolání, poslání, vize, vykročení

Jan Peterka | Budeme pracovat s konstelacemi i jinými technikami. Zaměříme se na téma našeho poslání, povolání, vize, životní cesty a na odvahu vykročit. Naše cesta by měla být jednoduchá a měla by plynout. Pokusíme rozpustit to, co nás ještě brzdí nebo nám nedovoluje najít svojí cestu.
22/2 čtvrtek MAITREA

Harmonie vztahů – láskyplná výměna a láskyplný rozchod

Jan Peterka | S pomocí rodinných konstelací budeme hledat cestu k harmoničtějším, svobodnějším a láskyplnějším vztahům, ale také rozchodům, pokud vztah spěje ke konci. I při rozchodu jsme stále ještě ve vztahu. Také s bývalými partnery jsme ve vztahu. Kdy vztah skutečně končí?

Již proběhlé akce lektora