Ing. Iveta Světlá

specialistka na koučink s podvědomím

Jsem koučka certifikovaná mezinárodní organizací NLPEA. Vzděláváním dospělých a jejich koučováním se zabývám 15 let. Mám mnoho spokojených klientů, kteří mají výborné výsledky.

Vždycky jsem se zajímala o osobní rozvoj a poté, co jsem ukončila svoji úspěšnou profesní dráhu architektky, jsem získala novou kvalifikaci v oblasti vzdělávání dospělých. Mým zaměřením byly měkké dovednosti – jako jsou: komunikační dovednosti, řídící dovednosti, dosahování cílů a další.

Pak jsem se kvalifikovala na koučku neurolingvistického programování a od té doby používám tyto účinné postupy práce s podvědomou myslí, abych dokázala svým klientům maximálně pomoci.

Životní koučink s podvědomím

Termín: individuální termín po domluvě
Doba trvání koučinku: 2 hod
Místo konání: MAITREA, Týnská ulička 1064/6, 110 00, Praha 1
Cena: 2 000,- sezení
Objednat se: http://uspechzacinavhlave.cz/#kontakt

Co je to životní koučink s podvědomím

Je to sezení, při kterém se dělají myšlenková cvičení, která umožňují účinně pracovat s podvědomím. S podvědomím se pracuje proto, že je velmi mocné a má zásadní vliv na štěstí a úspěch člověka.

Koučink s podvědomím odstraňuje účinně psychické bloky, které by jinak člověku zabraňovaly v dělání pozitivních životních změn. Používají se k tomu přesné postupy založené na vědě o mozku – neurovědě. Mění se při nich podvědomá přesvědčení. Člověk po celou dobu koučinku ví, co se děje a má v tomto procesu aktivní roli.

Podvědomá mysl zná odpovědi na všechny zásadní životní otázky. Člověk se nemusí ptát druhých lidí, protože manuál na svůj život má každý ve svém podvědomí.

Koučink s podvědomím dává člověku účinné nástroje, které mu umožňují měnit sebe a svůj život k lepšímu a být díky tomu šťastnější a úspěšnější.

Pro koho je vhodný koučink s podvědomím

Chcete být šťastnější a úspěšnější?
Snažíte se pracovat na svém osobním rozvoji a své transformaci?
Toužíte aby vám začal fungovat zákon přitažlivosti?
Potřebujete zlepšit svůj psychický stav?
Je pro vás důležité zpracovat si životní téma, jako např.: vztah k sobě, vztah k rodičům, vztah s partnerem, jaká práce je pro vás vhodná, jakou práci si máte vybrat z několika, jaký je pro vás nejvhodnější životní styl apod…?

Výsledky koučinku s podvědomím

• Odstranění psychických bloků změnou podvědomých přesvědčení
• Nastavení mysli na to, co chcete zažívat
• Zbavení se negativních emocí
• Zlepšení psychického stavu
• Získání odpovědí na zásadní životní otázky z podvědomí

Jak probíhá koučink s podvědomím

Na úvod zvolíme téma ke zpracování. Člověk je v relaxovaném stavu, má zavřené oči a já ho provázím myšlenkovými cvičeními, které on provádí. Na konci sezení vyhodnocujeme výsledky a případný další postup.

Chcete přijít na koučink?

1. Vyplňte kontaktní formulář na webu: http://uspechzacinavhlave.cz/#kontakt
2. Domluvte si koučink.
3. Na dvouhodinovém koučovacím sezení budeme spolu pracovat pomocí myšlenkových cvičení s vaším podvědomím.
4. Zažijete zlepšení svého stavu a uděláte pozitivní pokrok.
5. Na koučink můžete přijít jednorázově nebo máte možnost chodit pravidelně jednou za čtrnáct dní nebo jednou za měsíc, podle vaší potřeby.


Přijďte na koučink s podvědomím. Těším se na setkání. Více zde:
www.uspechzacinavhlave.cz