Frank Kinslow

Dr. Frank Kinslow je objevitelem a mezinárodně jediným učitelem metody Quantum Entrainment® (KVANTOVÉ UNÁŠENÍ) a zakladatelem Kinslowa Systemu®. Léčitelské metody zkoumá a vyučuje již déle než 45 let. Čerpá ze své klinické praxe chiropraktika, z důkladného studia východní ezoterické filosofie a praxe, a ze své záliby v teorii relativity a kvantové fyziky. Z osobní krize doktora Kinslowa, kdy se neměl kam obrátit a nevěděl co dělat, se v roce 2007 zrodila metoda rychlého léčení Quantum Entrainment. Z ničeho pro sebe dokázal vytvořit naplňující a energií nabitý život. Začal učit a psát tak jednoduše a jasně, že během několika málo let dokázaly desítky tisíc lidí po celém světě vytvářet i pro sebe pulzující a naplňující život.
Na otázku, jak objevil tuto průkopnickou metodu, Dr. Kinslow odpovídá: „Toto řešení utrpení jsem neobjevil proto, že bych snad oplýval nějakými abnormálními schopnostmi introspekce či byl nějak spojen s mystickými silami přírody. Vůbec ne. Podobně jako řada jiných pozoruhodných objevů i tento byl v podstatě záležitostí toho být na správném místě ve správný čas a ve správném stavu uvědomění. Když jsem jednoho dne meditoval, objevil se přede mnou zárodek procesu QE a jediné, co jsem musel udělat, bylo nechat jej vzklíčit a růst.“

Dr. Kinslow dříve působil jako chiropraktik, učitel neslyšících a jako doktor klinického spirituálního poradenství. Nyní své metody na pozvání učí v Asii, Evropě a v USA, a jeho knihy byly přeloženy již do více než 25 jazyků. Stále bádá nad dokonalejšími projevy metody Kvantového Unášení (Quantum Entrainment) a vyvíjí nové a praktické aplikace svých technik, aby tak dále obohacoval a podněcoval životy svých studentů. Dr. Kinslow nás povzbuzuje, abychom objevili radost, krásu a lásku, která čeká v každém z nás.
Více informací na www.KinslowSystem.cz / www.KvantoveUnaseni.cz