Eva Kopasová

Je pro mě potěšením přinášet nové pohledy a ukazovat nové cesty a možnosti. Již 13 let působím v oblasti porodnictví a cítím, že právě v období zrodu nového života a celého dění kolem něj je velice důležité přinášet nové přístupy, které jsou přirozené a podporují ženy v důvěře v sebe samé a v moudrost přírody. A ukázat nejenom ženám, ale i budoucím tátům léčivé doteky provoněných dlaní, které přinášejí jemný způsob komunikace do rodin. Vedle aromaterapie, které se profesně věnuji 15 let a denně ji i využívám, jsem vytvořila také úplně nové květové esence s vůní, které významně pomáhají harmonizovat vnitřní svět a hormonální systém ženy v období příchodu jejího miminka, a stejně tak i po něm. Budoucí maminku a její dítě dovedou podpořit na emoční, smyslové a tělesno-energetické rovině.

Vedu semináře pro těhotné ženy, a taky intenzivně spolupracuji i se soukromými porodními asistentkami, kterým ukazuji nové „neinvazivní“ přístupy v porodnictví. Ty je pak učí těhulky ve svých kurzech. Je to moc hezká a vzájemně obohacující cesta poznávání. Těším se veliké důvěře porodních asistentek a lékařů i na porodních sálech a učím je, jako mohou pomoci květových esencí i aromaterapie pomoct rodícím ženám a podpořit tak co nejpřirozenější příchod jejich děťátka na svět.

Své zkušenosti o léčivých dotecích jsem publikovala i jako spoluautorka v odborné knize Narodilo jsem se předčasně, ve vydavatelství Portál (2009); a později už v samostatné knize Motýlí masáže pro novorozeňátka ve vydavatelství Maitrea (2016). A právě Antonín Koláček a Maitrea mě na mé cestě významně podpořili a pomáhali mi od samého počátku. I díky tomu mohla kniha a nové květové esence ZROZENÍ uzřít světlo světa, a začít si vytvářet svoji cestu jemného léčení a pomáhat všude tam, kde bude potřeba.

Kontakt:

evka@zrozeni.com
tel: 724 581 873
www.zrozeni.com

Rozhovor

Dotek je víc než tisíc slov

 


Již proběhlé akce lektora