Charlie Morley

Učitel a autor několika knih o lucidním snění a práce se stínem. Jeho knihy byly přeloženy již do 13 jazyků. V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu.

Odborník na duchovní praxi všímavosti Rob Nairn označil Charlieho Morleyho „nejautentičtějším učitelem lucidního snění praktikujícím tibetský buddhismus v Evropě“.

Přednášel na univerzitě v Cambridge, na půdě parlamentu, je pravidelným hostem odborných diskuzí pro The Guardian a byl jmenován jedním z nových nadějných učitelů "Next Generation Meditation Teachers".

V roce 2018 získal grant od spolku "Churchill Fellowship" na výzkum péče o válečné veterány s posttraumatickými zkušenostmi. Za posledních 10 let byl Charlie pozván do více než 20 zemí. 7 let žil v buddhistickém centru v Londýně a nyní žije nedaleko se svou ženou, učitelkou astrálního cestování, Jade Shaw.

Další informace naleznete na adrese www.charliemorley.com

 

Akce lektora v MAITREI

8/3-10/3 pátek - neděle MAITREA

TRANSFORMACE VLASTNÍHO STÍNU - Odemkněte svůj plný potenciál!

Charlie Morley | Jak beze strachu a s přijetím obejmout vaše stinné a potlačované stránky a otevřít se tak plně vašemu potenciálu? Pomocí cvičení z tibetského buddhismu, mexického šamanismu, západní psychologie a práce se sněním se vydáte na cestu hluboko do ozařující temnoty duchovní transformace.