Charlie Morley

Autor jedné z nejprodávanějších knih o lucidním snění "Sny o probuzení" (Dreams of Awakening). V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu.

Odborník na duchovní praxi všímavosti Rob Nairn označil Charlieho Morleyho „nejautentičtějším učitelem lucidního snění praktikujícím tibetský buddhismus v Evropě“.

Během posledních 9 let Charlie cestoval po světě, kde pořádal workshopy a retreaty na téma lucidního snění. Je autorem tří knih, v Asociaci Praxe všímavosti vyučoval práci se sny a jako první v dějinách videokonference TED zde vystoupil se svou „přednáškou“ k tématu lucidního snění. Posledních 6 žije Charlie v londýnském buddhistickém centru Kagyu Samye Dzong.

http://www.charliemorley.com/

 

Akce lektora v MAITREI

23/2 pátek MAITREA

PŘIJETÍ VLASTNÍHO STÍNU - Jak v sobě probudit spící potenciál

Charlie Morley | Pomocí praktických cvičení z tibetského buddhismu, západní psychologie, z práce s lucidním sněním a meditací nás Charlie Morley vezme na převratnou cestu hluboko do ozařující temnoty duchovní transformace.
23/2-25/2 pátek - neděle MAITREA

LUCIDNÍ ŽIVOT A SNĚNÍ - Intenzivní kurz vědomého života a spánku

Charlie Morley | Intenzivní seminář s přespáním a noční praxí přímo na místě. Naučíte se velice efektivní techniky práce se sny k rozvoji svého psychologického růstu. Záměrem lucidního snění a žití je probudit v nás úžasný potenciál, který lidský život nabízí.
24/2-25/2 sobota - neděle MAITREA

LUCIDNÍ SNĚNÍ V PRAXI - Kurz vědomého spánku s nočním programem

Charlie Morley | Přidejte se k 24 hodinovému nonstop workshopu lucidního snění! Přes den se budete učit techniky Vědomého snění a spánku, vycházející z knihy Charlieho Morleye „Sny o probuzení“ a „Lucidní snění: Průvodce pro začátečníky“. V noci pak pod odborným vedením převedete své znalosti do reálné praxe.