Canela Michelle Meyers

Satsangy (setkání v Pravdě) pořádá od roku 1999. Podporuje ostatní, aby svůj život daleko více prožívali, pocítili více klidu, hojnosti a přítomnosti sebe sama. Pomáhá jim probudit vědomí jejich vlastního Já. Je autorkou knihy Right Here, Right Now Meditations.

Když se narodili její synové, viděla zcela jasně a bez pochybností, že jsou nevinní, úplní a dokonalí takoví, jací jsou. To ji přimělo ke zkoumání toho, jak se ona sama může cítít také taková, protože v té době se tak rozhodně vždy necítila. Po mnoha hlubokých, často dramatických a život měnících zkušeností se toto prožívání nevinnosti a jednoty dostavilo během setkání s Isaacem Shapiro v roce 1998. Díky rozpoznání, že zdroj životního klidu leží až za vnímáním samotným, se Canele rozprostřelo uvědomění a spočívání ve Vědomí samotném a od té doby již nepřestalo.

V setkávání s lidmi tak navazuje na linii učitelů Ramana Mahárišiho, Papádžiho a Isaaca Shapiro. Dlouhá léta se také věnuje vyučování Kundalini jógy a Reiki. Fascinuje ji práce s energií, díky vrozené i rozvinuté citlivosti dokáže vnímat a léčit i na dálku. V současnosti žije v Mexiku a cestuje a vyučuje v různých částech světa.

Webová stránka: www.canelamichelle.com

Rozhovor v magazínu MAITREA

Procítít všechno co přijde - ať je to, co je to

 

Akce lektora

7/5 čtvrtek MAITREA

DAR OKAMŽIKU - Tajemství prožívání přítomnosti

Canela Michelle Meyers | Existuje tajemství, jak si dovolit v každém okamžiku prožívat přítomnost. Toto tajemství je nám k dispozici tak snadno, že ho právě proto tak snadno přehlédneme. Proč? Protože jsme daleko víc zvyklí o něco „usilovat“, než „dovolit“, aby se „stalo“.
7/5-10/5 čtvrtek - neděle MAITREA

DAR OKAMŽIKU - 4denní transformační satsang

Canela Michelle Meyers | Transformační setkání (satsangy) s kanadskou léčitelkou a učitelkou meditace. Canela je od svého dětství obdařena výjimečnou schopností naladění se na energii druhých lidí. Tato citlivost společně s bohatými životními zkušenosti umožňuje, aby byla její práce s lidmi skutečně efektivní.
8/5 pátek MAITREA

DAR OKAMŽIKU - Co dělat s bolestí a utrpením?

Canela Michelle Meyers | Jak můžeme v bolesti a utrpení cítit lásku? Přijďte a prozkoumejte, o co ve skutečnosti jde, když prožíváte bolest a utrpení. Transformační setkání (satsang) s kanadskou léčitelkou a učitelkou meditace.
9/5 sobota MAITREA

DAR OKAMŽIKU - Jak si dovolit prožívat finanční hojnost?

Canela Michelle Meyers | Prozkoumejte svůj vztah k penězům, jakým způsobem jim dáváte moc a sílu tím, když je činíte důležitější než ostatní aspekty života. Zjistěte, jak můžete posílit sami sebe a dovolit si více než „finanční hojnost“.
10/5 neděle MAITREA

DAR OKAMŽIKU - Probuzení do Lásky a Radosti

Canela Michelle Meyers | Je možné, že Láska a Radost jenom čekají na to, až se jim otevřeme? Ano! Poznejte, jak se oběma těmto darům přítomnosti otevřít. Není potřeba nic víc dělat, oba už tu jsou k dosažení v každém okamžiku. Čekají jenom na naše rozhodnutí je přijmout!