Canela Michelle Meyers

Satsangy (setkání v Pravdě) pořádá od roku 1999. Podporuje ostatní, aby svůj život daleko více prožívali, pocítili více klidu, hojnosti a přítomnosti sebe sama. Pomáhá jim probudit vědomí jejich vlastního Já. Je autorkou knihy Right Here, Right Now Meditations.

Když se narodili její synové, viděla zcela jasně a bez pochybností, že jsou nevinní, úplní a dokonalí takoví, jací jsou. To ji přimělo ke zkoumání toho, jak se ona sama může cítít také taková, protože v té době se tak rozhodně vždy necítila. Po mnoha hlubokých, často dramatických a život měnících zkušeností se toto prožívání nevinnosti a jednoty dostavilo během setkání s Isaacem Shapiro v roce 1998. Díky rozpoznání, že zdroj životního klidu leží až za vnímáním samotným, se Canele rozprostřelo uvědomění a spočívání ve Vědomí samotném a od té doby již nepřestalo.

V setkávání s lidmi tak navazuje na linii učitelů Ramana Mahárišiho, Papádžiho a Isaaca Shapiro. Dlouhá léta se také věnuje vyučování Kundalini jógy a Reiki. Fascinuje ji práce s energií, díky vrozené i rozvinuté citlivosti dokáže vnímat a léčit i na dálku. V současnosti žije v Mexiku a cestuje a vyučuje v různých částech světa.

Webová stránka: www.canelamichelle.com

Rozhovor v magazínu MAITREA

Procítít všechno co přijde - ať je to, co je to

 

Akce lektora v MAITREI

12/5 čtvrtek MAITREA

ALCHYMIE ŠTĚSTÍ - Láska jako zdroj života

Canela Michelle Meyers | Možná se i vy cítíte znepokojeně současným stavem věcí. Je v nich obsažena láska? Jak to poznáme? S Canelou se naučíte vidět a prožívat, že Láska je opravdu zdrojem všeho kolem nás, i když to nemusí být poznat na první pohled.
12/5-15/5 čtvrtek - neděle MAITREA

ALCHYMIE ŠTĚSTÍ - 4denní cesta ke štěstí, lásce a hojnosti!

Canela Michelle Meyers | Transformační setkání (satsangy) s kanadskou spirituální učitelkou a léčitelkou. Canela je od svého dětství obdařena výjimečnou schopností naladění se na energii druhých lidí. Najděte i vy své štěstí a vykročte do života nově a s radostí!
13/5 pátek MAITREA

ALCHYMIE ŠTĚSTÍ - Zákonitosti šťastného života

Canela Michelle Meyers | Musí být život bojem, hromaděním majetku a budováním kariéry? Musíme jen neustále pracovat a snažit se o výsledky? Existuje i jiný způsob, jak žít? Zjistěte, jak se vám může práce stát zábavou, jednoduše a s hojností.
14/5 sobota MAITREA

ALCHYMIE ŠTĚSTÍ - Jak žít v hojnosti?

Canela Michelle Meyers | Prozkoumejte svůj vztah k penězům, jakým způsobem jim dáváte moc a sílu tím, když je činíte důležitější než ostatní aspekty života. Zjistěte, jak můžete posílit sami sebe, cítit se bezpečněji a dovolit si více než „finanční hojnost“.
15/5 neděle MAITREA

ALCHYMIE ŠTĚSTÍ - Najděte své štěstí!

Canela Michelle Meyers | Pokud chcete proměnit své životní neštěstí na štěstí, je tento seminář vhodný právě pro vás! Co když je štěstí něco, na co má každý právo už od narození? Díky setkání s Canelou se naučíte, jak se dotknout věčně přítomného štěstí v sobě.