Canela Michelle Meyers

Satsangy (setkání v Pravdě) pořádá od roku 1999. Podporuje ostatní, aby svůj život daleko více prožívali, pocítili více klidu, hojnosti a přítomnosti sebe sama. Pomáhá jim probudit vědomí jejich vlastního Já. Je autorkou knihy Right Here, Right Now Meditations.

Když se narodili její synové, viděla zcela jasně a bez pochybností, že jsou nevinní, úplní a dokonalí takoví, jací jsou. To ji přimělo ke zkoumání toho, jak se ona sama může cítít také taková, protože v té době se tak rozhodně vždy necítila. Po mnoha hlubokých, často dramatických a život měnících zkušeností se toto prožívání nevinnosti a jednoty dostavilo během setkání s Isaacem Shapiro v roce 1998. Díky rozpoznání, že zdroj životního klidu leží až za vnímáním samotným, se Canele rozprostřelo uvědomění a spočívání ve Vědomí samotném a od té doby již nepřestalo.

V setkávání s lidmi tak navazuje na linii učitelů Ramana Mahárišiho, Papádžiho a Isaaca Shapiro. Dlouhá léta se také věnuje vyučování Kundalini jógy a Reiki. Fascinuje ji práce s energií, díky vrozené i rozvinuté citlivosti dokáže vnímat a léčit i na dálku. V současnosti žije v Mexiku a cestuje a vyučuje v různých částech světa.

Webová stránka: www.canelamichelle.com

Rozhovor v magazínu MAITREA

Procítít všechno co přijde - ať je to, co je to

 


Již proběhlé akce lektora