Åsa Kullberg

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Zaměřuje se na duchovní rozvoj, stala se body-terapeutkou a terapeutkou pracující metodou rebirthingu.
Åsa již 9 let vede svou vlastní praxi a je zakladatelkou taneční formy Osvobozujícího tance (Frigörande dans) kde vede i učitelský výcvik. Již několik let také vede výcvik pro ženy - Probuzení Bohyně “Livsdansen”.

V roce 1990 nachází v této Medicíně cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, dávají Åse jedinečné kvality.

V roce 1998 přivedla do Švédska metodu Shamanic Dearmoring (rozpouštění tělového pancíře). Vášnivě reflektuje potenciál medicínských kruhů s velkou dávkou humoru a ostrou přesností. Åsa je učitelkou jógy, učí dynamickou jógu a jejím učitelem byl Godfrey Devereux.

Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a na duši a nabízejí nám možnost uvidět sami sebe a ostatní pravdivě.

Je zakladatelkou a ředitelkou švédské šamanské lóže Swedish Rainbow Dragon Lodge (Lóže Duhového Draka) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes.

Åsa Kullberg je již 28 let žákyní tradice Laskavé Medicíny Slunečního tance. Je učitelkou učení Quodoushka a nabízí většinu obřadních retreatů v rodném Švédsku.

”Je pro mě ctí přijet do Prahy, která má pověst nejkrásnějšího města.“

www.asakullberg.com

Rozhovor

Orgasmus jako lék?

 

Akce lektora v MAITREI

10/2-12/2 pátek - neděle MAITREA

VNITŘNÍ PLAMEN - Ovládni zdroj své životní síly

Åsa Kullberg | Toto je úvod do starobylé a hluboké moudrosti Cesty tradice Sweet Medicine Sundance, pomocí které se můžete zkoumat a růst.
10/2 pátek MAITREA

Vnitřní světy - Ukotvení do harmonie života

Åsa Kullberg | Toto je úvod do starobylé a hluboké šamanské moudrosti Sweet Medicine Sundance Path. Poznáte nástroje, pomocí kterých můžete zkoumat sebe a růst ve své praxi.
11/2-12/2 sobota - neděle MAITREA

OHNIVÝ DECH - Aktivuj svůj vnitřní plamen

Åsa Kullberg | Pomocí cvičení půjdeme hlouběji do nitra k tomu, abychom nalezli náš vnitřní plamen, který nám pomůže nastolit emoční, mentální, fyzickou, duchovní a sexuální rovnováhou v sobě jako v člověku.
1/3-5/3 středa - neděle MAITREA

QUODOUSHKA 1: Cesta posvátné sexuality pro jednotlivce, i pro páry

Amara Charles, Åsa Kullberg | Pokud chcete cítit krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!!! Naučíte se praktická cvičení pro dosažení vyšších úrovní orgasmu, obnovení vztahů a objevení léčivé síly sexu.