Anna Nandrážiová

anna.nandrazi@gmail.com, tel.: 602 386 900

Jsem průvodkyní v osobním rozvoji a terapeutkou. Provázím klienty při zvědomování původů jejich problémů. Pomáhám jim prohlubovat spojení se svou přirozenou podstatou, aby měli dobrou sebereflexi, dobré zdroje pro psychické, emocionální, mentální i tělesné zdraví, mohli žít smysluplný život, zažívat vnitřní klid i radost.

Při individuálních terapeutických sezeních i konstelacích pracuji metodou zvědomení vnitřních osob, které jsou oddělené od našeho esenciálního středu a které mají své specifické zájmy a chování, a tím nám způsobují hodně problémů.

Metodou vnitřních osob můžeme pracovat na jakýchkoliv tématech vztahových, pracovních, zdravotních, finančních či postojích k sobě. Často ji používáme i při průvodcování sny.

Vnitřní osoby, jejich ochrany a potřeby, nás často vedou k prenatálním a porodním traumatům, předkům nebo i k minulým životům. Jako regresní terapeutka do prenatálu i minulých životů mohu klienty těmi obdobími bezpečně provést a pomoci jim, aby se mohli zpátky spojit se zdroji, od kterých se v tom období odpojili.

Pokud si klienti pamatují sny, vedu je, aby sami pochopili vzkaz svého nevědomí. Sny nám ukazují, co je důležité pro naší duši, pro naše léčení. Je to úžasný dar.

Kromě svých zkušeností a intuice, je to především otevřenost, důvěra, respekt a empatie, které jsou mými zdroji při práci s klienty.

V Maitrei také vedu workshopy Poznejte sami sebe. Současně zde asistuji Jullianovi Gustavsonovi (porodní otisky) a Kiranovi Anumalesettymu (věda o duši a regrese) na jejich workshopech.

Oslovuje-li Vás moje práce a chcete pracovat na svých „tématech“, budu se těšit na setkání s Vámi.

Délka osobního sezení je 2-3 hodiny.
Cena je 600 Kč/hod.
Více o mne na www.zpetksobe.cz