1/11 středa MAITREA

ŽENSKÝ KRUH A KONSTELACE – stud a zranitelnost

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Seminář zaměřený na odhalení, porozumění a proměnu pocitů studu jako důsledku absence bezpečí a přijetí bez podmínek především v raném dětství.
  • Datum: 1.11.2017
  • Čas: 17.30-20.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 330 Kč při platbě do 26.10., později 400 Kč
  • Kontakt: Marcela Pešková, 728824289

Stud – pocit, který dokáže paralyzovat. Stav ztrapnění, kterému se snažíme jednoznačně a za všech okolností vyhnout.

Proč nás stud tak děsí? Co je na něm tak hrozivého, že mu podřizujeme své chování a stojí nás tolik sil opouštět svoji bezpečnou zónu pokaždé, když se za její hranice rozhodneme vydat?

Stud má své kořeny v situacích, kdy jsme si jako děti nevěděly rady v situacích, ve kterých jsme postrádali pochopení, přijetí a podporu. Bezpečí. Pocit sounáležitosti. Vědomí, že jsme v pořádku takoví, jací jsme se vším, co s tím souvisí a co k tomu patří.

Postupně jsme si tak kolem sebe vybudovaly ochranný val (obranné mechanismy ega), který nám tehdy měl pomoci přežít: necítit a vyrůst.

To, co nám tenkrát pomáhalo, se pro nás v dospělosti naneštěstí ale stává brzdou, protože postrádáme svolení být „nedokonalí a chybovat“ = dělat zkušenosti a učit se z nich.

Na tomto semináři objevíte řešení, jak se s pocity studu vypořádat – jak naložit se vzpomínkami na situace, které mu daly vzniknout.

Rodinné konstelace a sdílení v kruhu žen jsou mocné nástroje pro léčení těchto vnitřních zranění a díky této vnitřní práci se postupně budete cítit méně zraňované svým okolím. Ne ale proto, že jste si z tohoto důvodu osvojily nějakou techniku, ale proto, že jste odstranily příčinu.

Tak prohloubíte spojení se svojí esencí, podstatou, která vnese do vašeho života čerstvý vítr.

S sebou pití v uzavíratelné láhvi.

O lektorovi