20/3 úterý MAITREA

ŽENSKÉ PROMĚNY - MOUDRÁ ŽENA – završení - otevřený tématický cyklus

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pojďme vytvořit ženský kroužek, kde budeme prozkoumávat náš svět, uvědomovat si samy sebe, prociťovat ženskou sílu, sdílet zkušenosti, radosti i strasti, objevovat skryté poklady…
  • Datum: 20.3.2012
  • Čas: 18.30 - 21.30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300Kč (platba na místě před konáním akce)
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz


Během života procházíme cyklickým vývojem. Každý cyklus má svůj začátek, naplnění a konec. Každý cyklus nás obohacuje - přináší nám určité zkušenosti, setkání, situace, prožitky,… Přesně tak, jak potřebujeme. Proměňujeme se každým cyklem, ale také v každé jeho fázi. Pokud se naladíme na své cykly, porozumíme jim, budeme „plynout“ s nimi v souladu, náš vývoj bude probíhat snadněji, méně bolestně.

24. ledna v 18.30-21.30h – INSPIRUJÍCÍ ŽENA – nový začátek – Jak vnímáme a reagujeme na „neznámé“, co k nám přichází? Dokážeme se odpoutat od „starého“ a otevřít se „novému“? Umíme přijímat s radostí a vděčností dary, které nám život přináší?

21. února v 18.30-21.30h – ÚSPĚŠNÁ ŽENA – naplnění – Jak láskyplně a vytrvale pečujeme o semínka našich záměrů? Dokážeme se i přes překážky držet svých vizí a přání? Dovolíme si pak vychutnávat sladké odměny?

20. března v 18.30-21.30h – MOUDRÁ ŽENA – završení – Cítíme, kdy nazrál čas, abychom „něco“ opustily? Dokážeme rozpoznat a ocenit dary, které nám přinesly naše zkušenosti? Umíme se rozloučit s láskou a vděčností a vykročit dál vstříc „novému“?

Vítejte v ženském světě proměn tady a teď!

Těším se na Vás!
Lucie Navarová
www.yris.cz

O lektorovi

  • Lucie Navarová

    Baví mě lidské příběhy – vyslechla jsem jich spoustu a nepřestávají mě fascinovat. Před 13 lety se mi na 2 minuty zastavilo srdce. Poté se můj život obrátil vzhůru nohama. Nastudovala jsem, co se dalo, prošla všemi možnými terapiemi ...

    více informací o lektorovi