26/4 čtvrtek MAITREA

ŽENSKÁ PŘIROZENOST - Žít svou energii

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Cítíte, že potřebujete ve svém životě více energie a pocitu spokojenosti? Tantra je cestou k naší energii. Učí nás, že námi proudí jedna jediná síla – naše energie, živost, která se manifestuje na mnoha úrovních – v kreativitě, sexualitě, vztazích, v naší schopnosti tvořit, milovat a komunikovat.
  • Datum: 26.4.2018
  • Čas: 15-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1400 Kč do 25.4.2018 (později 1800 Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Bohužel jsme se naučily svou energii v životě potlačovat. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeny ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat takové jaké jsme, nestydět se za sebe, dát průchod svým emocím, sdílet svá přání, svou radost či nespokojenost.

Žijeme v kultuře, kde si s projevy naší energie nevíme rady - jsme za ně odsuzováni a sami si je často vyčítáme. Jakmile se naučíme svou energii potlačovat, přestáváme ji vnímat, a pak jsme často smutné, uzavřené, frustrované, a vlastně ani nevíme proč.

Jemnými tantrickými technikami, zejména za použití dechu, pohybu ale i vědomí, vás povedu k procitání našeho fyzického těla a k uvědomění si vlastní energie a živosti, našeho energetického těla. Toto propojení sebou nese pocit celistvosti, radosti a naplnění.

Po tomto semináři se budete cítit uvolněná, nabitá energií, zároveň zklidněná a v hlubším spojení sama se sebou. Nech se inspirovat a vědomě žij svou sílu a zodpovědnost za svůj život: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří můj život!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi