9/8 čtvrtek MAITREA

OTEVÍRÁNÍ SRDCE - Tantra pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
ŽENA JE LÁSKA..Láska je síla, která má schopnost měnit naše životy. A klíčem k této síle je naše srdce. Pokud je naše srdce otevřené, jsme schopny milovat i být milovány. Dovolíme lásce proudit naším srdcem oběma směry, dovnitř i ven a můžeme prožívat šťastnou plnost našeho bytí.
  • Datum: 9.8.2018
  • Čas: 15-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1400 Kč do 30.7. (později 1800 Kč
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V tantře se učíme zvědomit si a přijmout svá tři nejdůležitější energetická centra – pánev, srdce a třetí oko. Prostřednictvím energií pánve prožíváme a užíváme si svůj oheň, vášeň, živost, smyslnost, prostřednictvím třetího oka a korunní čakry zažíváme skrze zklidnění a meditaci napojení na duchovní dimenzi našeho bytí. Tyto dvě duality se spojují v našem středu v srdci. Srdce je tudíž místo naší harmonie a vyrovnanosti, kde se propojuje naše tělesno a duchovno. Srdce je autorita, která, pokud o ni pečujeme, nás moudře vede naším životem.

Naše schopnost prožívat lásku (tu mezilidskou i nadosobní), milovat a být milována závisí od toho, zda je naše srdeční oblast otevřená a naše energie jí může volně proudit, či zda je tato oblast uzavřená. Uzavřená je většinou díky nevyléčeným emocionálním zraněním, která si nezpracovaná a nevyléčená neseme dál životem. Tato nevyléčená zranění, bolesti, pocity zrady, opuštění, k nám pak přitahují podobné zkušenosti, a tím vzniká začarovaný kruh, z kterého je těžké vystoupit. Někdy se pak staneme tvrdé a necitlivé, a nebo zůstaneme zraněné v roli bezmocné oběti.

Během tohoto semináře nahlédneme do vnitřního světa našeho srdce. Prvním krokem je navázání vědomého kontaktu se svým srdcem a úcta ke všem prožitkům, které si nosíme ve svém srdci. Již to nám pomůže k pocitu vlastní celistvosti. Pomocí tantrických technik a práce s tělem a dechem pak budeme pomalu a jemně otevírat tuto oblast tak, aby mohlo odejít to, co je připraveno odejít. Abychom tak uctily naše srdce, opečovaly ho, více se propojily samy se sebou a pootevřely k větší lehkosti a radosti.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi