25/6-28/6 čtvrtek - neděle Tantra centrum Blatná

Ženská potěšení - tantrický víkend pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Seminář pro ženy, které jsou otevřeny tomu milovat samy sebe a touží po prostoru a času pouze pro sebe, své tělo, svá přání, potřeby, i svoji duši. My ženy se potřebujeme občas stáhnout ze všech svých vztahů, povinností a nutností a dopřát si čas pouze na sebe a své potěšení.
  • Datum: 25.6.2015-28.6.2015
  • Čas: 19 - 13 hod
  • Místo: Tantra centrum Blatná
  • Cena: 2900,- Kč
  • Kontakt: Mgr. Gabriela Římská, 774 36 90 56

Tento workshop je pro všechny ženy, které jsou otevřeny tomu milovat samy sebe. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, které můžu sama sobě dát – dát si prostor a čas sama na sebe, na své tělo, na svá přání, na své potřeby, na svoji duši. Jako ženy se potřebujeme občas stáhnout ze všech svých vztahů, povinností a nutností a dopřát si čas pouze na sebe a na takovýto prodloužený víkend vás zvu.

Tento víkend se zaměří na různé druhy ženského potěšení, které si můžeme v životě dopřát. Podíváme se na to, jak se dokážeme těšit samy ze sebe, ze svého těla, jak se dokážeme těšit z proudu naší životní energie – dávání, přijímání, plynutí. Během tohoto víkendu se propojíme s naším tělem, naší krásou, naší hodnotou, smyslností, nespoutaností a přirozeností. Potěšení sama ze sebe, dotek na těle či kontakt s naší duší je pro nás výživou. Stejně tak je pro nás vyživující kontakt s druhými ženami. Budeme pracovat se základními tantrickými technikami – dechem, pohybem, hlasem, uvolňováním se do energie, dotekem, vizualizací a tantrickými rituály. Podíváme se na skryté vzorce a přesvědčení, které si neseme v sobě tak, abychom si mohly svobodně, s radostí a v potěšení vytvářet svoji realitu.

Cílem tohoto víkendu je znovu v sobě probudit či posílit schopnost radovat se, tvořit a těšit se sama ze sebe a ze svého života. Přijímat se taková, jaká jsem, a tam, kde jsem, a zároveň si položit otázku, po čem toužím, jaká bych chtěla být? Propojíme se také se svými sny, touhami a vizemi a budeme pracovat s naší schopností manifestovat. Vnitřně občerstvené a nasycené se pak můžeme vrátit se ke svým milovaným spokojenější, klidnější a šťastnější.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi