8/8-11/8 čtvrtek - neděle Tantra centrum

Ženská potěšení - tantrický víkend pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tento workshop je pro všechny ženy, které jsou otevřeny tomu milovat samy sebe. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, které můžu sama sobě dát – dát si prostor a čas sama na sebe, na své tělo, na svá přání, na své potřeby, na svoji duši. Jako ženy se potřebujeme občas stáhnout ze všech svých vztahů, povinností a nutností a dopřát si čas pouze na sebe. Právě na takový prodloužený víkend Vás zvu.
  • Datum: 8.8.2013-11.8.2013
  • Čas: 19 - 14 hod
  • Místo: Tantra centrum, u Blatné
  • Cena: 2500,-Kč
  • Kontakt: Gabriela Římská, 601 375 317

Tento kurz se zaměří na různé druhy ženského potěšení, které si můžeme v životě dopřát. Podíváme se na to, jak se dokážeme těšit samy ze sebe, ze svého těla, jak se dokážeme těšit z proudu naší životní energie – dávání, přijímání, plynutí. Během tohoto víkendu se propojíme s naším tělem, naší krásou, naší hodnotou, smyslností, nespoutaností a přirozeností. Potěšení sama ze sebe, dotek na těle či kontakt s naší duší je pro nás výživou. Stejně tak je pro nás vyživující kontakt s druhými ženami.

Budeme pracovat se základními tantrickými technikami – dechem, pohybem, hlasem, uvolňováním se do energie, dotekem, vizualizací a tantrickými rituály. Podíváme se na skryté vzorce a přesvědčení, které si neseme v sobě tak, abychom si mohly svobodně, s radostí a v potěšení vytvářet svoji realitu.

Cílem tohoto víkendu je znovu v sobě probudit či posílit schopnost radovat se, tvořit a těšit se sama ze sebe a ze svého života. Přijímat se taková, jaká jsem, a tam, kde jsem, a zároveň si položit otázku, po čem toužím, jaká bych chtěla být? Propojíme se také se svými sny, touhami a vizemi a budeme pracovat s naší schopností manifestovat. Vnitřně občerstvené a nasycené se pak můžeme vrátit se ke svým milovaným spokojenější, klidnější a šťastnější.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi