Přejít na navigaci


Zážitková skupina pro ženy – téma: Dětství a kořeny

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Středa 27.10. 2010
Na této otevřené sebepoznávací a růstové skupině pro ženy se budeme věnovat tématu našeho dětství a kořenů.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: TERRA – terapeutický a rozvojový ateliér, Čerchovská 6, Praha – Vinohrady
Čas: 17:30-19:30
Cena: 250 Kč
Kontakt: 736 270 175, petra.bartlova@terraweb.cz

Popis akce

Podíváme se na důležité události našeho dětství a osoby, které nás na naší cestě ovlivnili, pozornost věnujeme zejména důležitým ženám, které nás provázely. Cílem tohoto zastavení je najít v sobě inspiraci, energii a podporu pro své další směřování.

O lektorovi

Petra Bartlová

Od roku 2005, kdy jsem ukončila studium psychologie, jsem se zabývala diagnostikou a terapií dětí, nyní také individuální a párovou terapií dospělých. V TERRA působím jako terapeutka, poradkyně a lektorka. Nabízím individuální a párovou terapii a terapii dětí (s ohledem na práci s celým rodinným systémem). Vedu zároveň sebepoznávací a růstové skupiny pro ženy. V práci stavím na východiscích gestalt psychoterapie, ve které jsem absolvovala psychoterapeutický výcvik. Věřím tomu, že zastavení se, uvědomování si přítomnosti a sdílení, je cestou k plně prožívanému životu.

Kristina Š. Gotteltová

Působím jako lektorka, poradkyně a koučka, a podílím se na vedení sebepoznávacích a růstových skupin. Našim klientům a klientkám chci být průvodkyní na jejich dobrodružné cestě k hlubšímu poznání sebe sama a zejména na cestě k radostnějšímu životu. Vystudovala jsem sociální pedagogiku a dříve jsem pracovala s dětmi, mládeží, uprchlíky (zejména se ženami a mladými lidmi) a ženami aktivními ve veřejném životě a politice. Věřím, že tou nejcennější zkušeností a nejdobrodružnější cestou je objevování krajiny vlastní duše.

TOTEMOVÁ ZVÍŘATA

23.-25.11. s E.S. Gallegosem

 

 

 

 

 

EVOLUCE - workshop s tancem 5 rytmů

22.-24.6. s Adamem Barleym (UK).

 

 

 

Mohendžodáro - tantra-jóga pro ženy

čtvrtek 24.5.
se Zitou Žurkovou. Prožitkový seminář pro ženy.

 

 

VĚDOMÉ SNĚNÍ

23.-24.2.2013 s Robertem Mossem

 

 

 

 

MYSTÉRIUM OKAMŽIKU

9.-11.11. s Timem Frekem.

 

 

 

 




Novinky a kalendář akcí e-mailem