6/6 úterý MAITREA

ZAMĚSTNÁNÍ, POVOLÁNÍ A POSLÁNÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o práci, byznysu, vydělávání peněz. Kdysi jsem napsal, že: "Zaměstnání je to, co nás zaměstnává natolik, že si ani nevšimneme, jak bolestně nám naše poslání chybí". Nyní se stále více mužů a žen ptá: "A co je vlastně moje poslání?"
  • Datum: 6.6.2017
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč při platbě do 28.5. (později 480 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Otevřený večer pro muže i pro ženy, neboť většina žen má dnes ohledně práce, kariéry, zaměstnání a dokonce i co se týká hledání "poslání" plně funkční "mužský princip".

Transformace společnosti probíhá nejen na osobní úrovni, ale také v oblasti práce, byznysu a vydělávání peněz. Ve firemních konstelacích se často ukazují překvapivé souvislosti mezi osobní a pracovní sférou. Dochází k hlubokým změnám v našem vnímání vědomé, uspokojující práce a definice toho, co patří ke štěstí v byznysu.

Do pracovní sféry se dostává čím dál rychleji ženský princip, hierarchické struktury se mění v partnerské a síťové. Tento večer se podíváme na to, jak konstelační pohled na svět zasahuje a mění naše pracovní okolí a jak nám pomáhá nalézt naše životní poslání.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

O lektorovi