18/9 úterý MAITREA

ZAHRADA ŽENSTVÍ - KOŘENY - otevřený tematický cyklus

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
"Čím hlubší kořeny, tím bohatší rozkvět..." Co je podstatou ženství? Máte chuť prozkoumat své tajemné hlubiny? Ponořit se až tam, kde je ukryté Vaše jádro?
  • Datum: 18.9.2012
  • Čas: 18.30 - 21.30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Žena je jako květina... No dobře, ale jaká? Něžný lesní kvítek, divoký luční květ, exotická květina z dalekých krajů nebo vzácná horská? Kterou se Vy sama cítíte být?

Přijďte do útulné podkrovní Meditárny na večerní setkání v ženském kruhu a objevujte sama sebe. Začneme krátkým meditačním a očistným cvičením. Pokračujeme vnímáním svých pocitů a postojů nad symboly tarotových karet, sdílíme své dojmy, příběhy a zkušenosti. Zakončíme ladícím cvičením na nové vnímání daného tématu tak, abychom se cítily lépe.

18. září – KOŘENY – „Čím hlubší kořeny, tím bohatší rozkvět…“ Co je podstatou ženství? Máte chuť prozkoumat své tajemné hlubiny? Ponořit se až tam, kde je ukryté Vaše jádro?

16. října – RŮST – „Trpělivost růže přináší…“ Jak podpořit své ženství v každodenním životě? Baví Vás zahradničení? Oddanost každodenní péči o semínka a klíčky Vašich záměrů?

6. listopadu – KVĚTY – „Rozvíjej se, poupátko…“ Jak se ženství projevuje? Znáte ten pocit, kdy se přes noc poupě rozvine v nádherný květ? Přivoňte si a pojďte to společně oslavit!

11. prosince – PLODY – „Sladké ovoce ze Stromu života…“ Jak sdílet ženství s druhými? Co cítíte, když něco nazraje a spadne Vám to do klína? Pojďme to společně ochutnat!

Vítejte v barevném světě chutí a vůní!

Lucie Navarová

O lektorovi

  • Lucie Navarová

    Baví mě lidské příběhy – vyslechla jsem jich spoustu a nepřestávají mě fascinovat. Před 13 lety se mi na 2 minuty zastavilo srdce. Poté se můj život obrátil vzhůru nohama. Nastudovala jsem, co se dalo, prošla všemi možnými terapiemi ...

    více informací o lektorovi