12/5-13/5 sobota - neděle MAITREA

Vztah, jako příležitost k růstu - intenzivní workshop

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vědomá láska nemá s iluzí zamilovanosti nic společného. Láska vzniká na společném základě osobního růstu, důvěry, blízkosti a zranitelnosti. Pouze ten, kdo si dovolí být zranitelný a otevřený, může poznat skutečné naplnění v důvěrném partnerském vztahu.
  • Datum: 12.5.2018-13.5.2018
  • Čas: SO, NE: 10 – 18 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3 600 Kč
  • Kontakt: Radka Svobodová, 703388226

Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního světa, jehož formování se začíná utvářet již v našem prenatálním období a zejména během dětství.
Vztah mezi našim otcem a matkou a jejich vztah k nám se podepisuje na našich podvědomých vzorcích, které utvářejí a řídí naše vztahy v dospělosti. Vyrůstáme-li ve zdravém a láskyplném prostředí, pak máme dobrý předpoklad k tomu, že také naše vztahy budou plné porozumění a harmonie. Jestliže se však už jako děti setkáváme s nepochopením, manipulací, zahlcováním nebo odmítáním ze strany rodičů, pak naše dětské potřeby zůstávají nenaplněné a my si s sebou neseme nevyřešená emoční zranění, která pak způsobují konflikty a nedorozumění v našich partnerských vztazích.

Jestliže si dovolíme prozkoumat svůj vnitřní svět, ze kterého vychází naše záměry a chování ve vztazích, pak můžeme doplnit energii lásky a pozornosti do těch míst, kde se nám jí nedostává. Tím uhasíme svoji žízeň, pramenící z nenaplněných potřeb z dětství, dovolíme si převzít zodpovědnost za to, co ve vztazích prožíváme, opustíme svou roli oběti a přestaneme s druhými manipulovat. Dáme tak sobě i našim nejbližším více prostoru k vlastní realizaci a důvěře, naše vztahy budou zdravě dýchat a zároveň si dovolíme prožívat vzájemné intimní pouto více do hloubky.

Používáme metody, které nás vedou k prožívání přítomného okamžiku na úrovni našeho emočního i fyzického těla.

Dotkneme se našich nevědomých programů, naučíme se pojmenovat a měnit ty vzorce myšlení, které způsobují nerovnováhu v našich vztazích. Pomocí práce s archetypálními symboly si ujasníme své momentální rozpoložení a vnitřní nastavení vůči sobě, světu a opačnému pohlaví.
Budeme pracovat s tělem pomocí hudby a také s individuálními konstelačními technikami, které nám pomohou zharmonizovat prostředí našeho vnitřního muže, ženy a dítěte a tím zlepšit vztahy s našimi nejbližšími.
Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce od 18 let.

O lektorovi

  • Radka a Taran

    Jsme partnerská dvojice, která společně žije, tvoří, vyvíjí se a spolupracuje. Osobní rozvoj je pro nás důležitým pojítkem a několik let jsme žili v komunitách, kde jsme měli možnost naučit se efektivně komunikovat v rámci ...

    více informací o lektorovi