15/1 středa MAITREA

Vše jednou končí: Rozchod, rozvod a kmenová duše

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pokud jste se už někdy rozcházeli (nebo aspoň nevylučujete, že byste tak mohli někdy učinit), pravděpodobně jste se setkali s neobyčejně nepříjemným jevem.
  • Datum: 15.1.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Z jedné společné reality se náhle stanou dvě "pravdy", které na sebe tvrdě narazí. Každý z dříve tak láskyplně se chovajících partnerů má nyní tu "svoji" pravdu, kterou nejen že hájí zuby nehty, ale kterou také i jako skutečnou a správnou cítí. Netřeba podotýkat, že obě "pravdy" jsou u rozcházejících se partnerů diametrálně odlišné. Proč tomu tak je a jak je možné se "dobře" rozejít, tomu věnujeme dnešní, určitě velice napínavý večer. (Vezměte nejlépe své bývalé partnery s sebou! :)

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi