2/9 středa MAITREA

Vše jednou končí (nejen prázdniny): O rozchodech a rozvodech

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o tom, jak se správně rozejít, abychom se mohli opět (možná s někým jiným?) správně setkat. Systemické konstelace nám umožní vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.
  • Datum: 2.9.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 25.8. (později 430 Kč)
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Pokud jste se už někdy rozcházeli (nebo aspoň nevylučujete, že byste tak mohli někdy učinit), pravděpodobně jste se setkali s neobyčejně nepříjemným jevem: Z jedné společné reality se náhle stanou dvě „pravdy“, které na sebe tvrdě narazí.

Každý z dříve tak láskyplně se chovajících partnerů má nyní svoji, od partnera zcela odlišnou pravdu, kterou nejen že hájí zuby nehty, ale o které je také přesvědčen, že je skutečně naprosto pravdivá, neboť to tak cítí. Netřeba podotýkat, že obě „pravdy“ jsou u rozcházejících se partnerů diametrálně odlišné.

Proč tomu tak je a jak je možné se opravdu úspěšně a dobře rozejít, tomu věnujeme dnešní, určitě velice napínavý večer. (Vezměte nejlépe své bývalé partnery s sebou! :)

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým:

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi