23/7 pondělí MAITREA

Voňavý porod a "první společná cesta s Miminkem"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Voňavý svět Esencí při porodu podpoří Maminky i vaše Miminko, kdy jeden z nejkrásnějších příchodů na svět je, když se může narodit do objetí jemné vůně Růže. Je mojí velkou radostí doprovodit vás k těmto vzácným okamžikům a podpořit vás na emočně-energetické rovině.
 • Datum: 23.7.2018
 • Čas: 17.30 – 20.30 hod
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 660 Kč/ 790 Kč pro pár. Více informací v popisu semináře
 • Kontakt: Eva Kopasová, 724581873

Seminář je určen pro těhotné ženy i nastávající tatínky, kdy se společně můžete připravit na porod
a jako pár si jej společně prožít a vytvořit nové důležité pouto mezi sebou. A pro muže je fajn, když dopředu umí, jak může ženě pomoct a podpořit ji. Bude „o krok napřed“ a bude mít pocit smysluplné blízkosti ke své ženě i svému rodícímu se Miminku. Pomoci vizualizace a meditace „Porodu“ se naladíte na něj jako na „oceánskou vlnu“, kterou se naučíte projít.

Masáž při porodu emočně opečovává, zlepšuje flexibilitu svalů, zmírňuje napětí a snižuje pocit bolestivosti. Pomáhá vitalizovat tělo i mysl, a poskytuje pocit podpory tak, aby vám pomohli porod prožít s důvěrou v sebe sama a v moudrost přírody. Masáž vás také podpoří v tom, abyste se mohli aktivně zúčastnit procesu příchodu svého Děťátka a byly spolu s partnerem v intenzívním kontaktu po celý čas a mohli se všichni tři více soustředit na sebe navzájem.

Porod je jedinečný okamžik. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá i do pozdějšího vztahu Maminky a jejího Děťátka, a dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Je velmi prospěšné se na něj vědomě naladit a naučit se důležité možnosti, které vám pomůžou tímto procesem projít. A vaše hluboké spojení s Miminkem ve vašem lůně vás povede ke vzájemné dohodě vaší „První společné cesty“…

 • Podpora vitální energie, kontrakcí i úleva od bolestivých zad
 • Masáž a důležitá stimulace při porodu
 • Porod a „hormonální koktejl lásky“ podle Dr. M.Odenta
 • Emoční podpora při porodu & Květové voňavé Esence
 • Placenta – zapomenutá součást Novorozeňátka

Délka lekce: 3 x 60 min (s krátkými pauzami). Skladba lekce: teoretická část, praktické ukázky a nácvik.
Co si s sebou přinést: pohodlné oblečení, lehké prostěradlo, nebo velký šátek psací potřeby a dobrou náladu.

Součástí ceny je voňavá květová Esence (za zvýhodněnou cenu 200,- Kč) a materiály s obsahem přednášek a přehledem masáží, které se naučíte.

Platba
Platbu prosím provést předem převodem na: Číslo účtu: 115-2162410247/0100, Variabilní symbol: datum ve tvaru DD.MM.ROK. Do zprávy pro příjemce uveďte: vaše jméno + Maitrea.

O lektorovi

 • Eva Kopasová

  Je pro mě potěšením přinášet nové pohledy a ukazovat nové cesty a možnosti. Již 13 let působím v oblasti porodnictví a cítím, že právě v období zrodu nového života a celého dění kolem něj je velice důležité přinášet nové ...

  více informací o lektorovi
  Další akce lektora v MAITREI: