12/1 úterý MAITREA

Vnitřní dítě, jeho zranění i síla

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přednáškově-konstelační večer o tom, proč je prospěšné zabývat se vnitřním dítětem. Toto dítě bylo původně zdrojem naší kreativity, hravosti a štěstí. V průběhu učení se, přebírání rodinných zátěží a dospívání jsme ho ovšem opustili.
  • Datum: 12.1.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 4.1. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Někdy v průběhu našeho dětství se mnoho z nás rozhodlo, že se tak rychle, jak vůbec možno, stanou velkými. Toto rozhodnutí bylo výsledkem pocitu osamocení nebo deprivace, tísně, hlubokého zranění nebo jiných traumatických zážitků a bylo - tenkrát - jediné možné a správné.

Otázkou je, zdali nás tehdejší rozhodnutí nyní neomezuje v kreativitě a pocitu štěstí. V nás hluboko ukryté a mnohdy potlačené dítě je totiž zároveň i zdroj tvořivé síly, radosti a neustálého úžasu nad krásnou světa.

Tento večer se podíváme na to, jak je s pomocí konstelační techniky možné pracovat na navázání přerušeného kontaktu pravě s tímto zdrojem jak negativních, tak i pozitivních pocitů.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi