24/9-9/10 sobota - neděle MAITREA

Víkendový kurz tradiční Thajské masáže

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Účastníci kurzu si osvojí dovednost poskytnout kvalitní 1,5 až 2 hodinovou Thajskou masáž s hlubokým a dlouhodobým účinkem. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské či zdravotnické vzdělání.
  • Datum: 24.9.2011-9.10.2011
  • Čas: 8 -12 / 14-18 h.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 6 400 Kč (v ceně jsou zahrnuta scripta a certifikaát o absolvování kurzu)
  • Kontakt: Vladislav Horecký, 604 200 471

Kurz má rozsah 48 hodin:
Termín konání
24. - 25.9
1. - 2.10
8. - 9.10
Začátek v sobotu 24.9. v 8 hodin

Počet míst je omezen - maximálně 8 účastníků.

Thajská masáž v tradičním pojetí (Nuad Phaen Boran, severní styl) je důmyslnou kombinací důkladného uvolnění svalstva a kloubů s aktivací energetických drah a akupresurních bodů. Obnovuje fyzickou vitalitu, přináší psychické uvolnění i svěží duchovní jas. Dochází při ní k odstranění únavy, blokád, bolesti a ztuhlosti kloubů,
zvyšuje pohyblivost těla. Napomáhá výraznému prokrvení všech tkání, vylučování toxinů i povzbuzení imunitního systému a činnosti vnitřních orgánů. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres a obnovuje pocity zdraví a pohody. Masáž se provádí v lehkém a pohodlném oblečení na měkké podložce na zemi.

Prihlasit se muzete e-mailem, sms, nebo telefonicky. Platba hotově v den zahájení kurzu.

Před zahájením kurzu dostanete podklady i všechny potřebné informace. V prostorách domu osobního rozvoje Maitrea, kde se seminář koná, je možno setrvat i během přestávek, k dispozici je malá kuchyňka a v přízemí domu Maitrea je vegetariánská restaurace. V případě zájmu je možné po předchozí dohodě zajistit v domě i možnost přespání.

O lektorovi

  • Vladislav Horecký

    Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka. Umění thajské masáže se začal učit u ...

    více informací o lektorovi