11/11-12/11 sobota - neděle MAITREA

Pravidla úspěchu

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Úspěch podléhá jednoduchým pravidlům. Jakmile je poznáme a začneme se jimi řídit, je úspěch „nevyhnutelný“. S pomocí konstelací, meditací i jiných technik se podíváme na to, kde ještě si brzdíme cestu k úspěchu.
  • Datum: 11.11.2017-12.11.2017
  • Čas: So, Ne: 10 - 17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

My sami jsme příčinou svého úspěchu či neúspěchu. Ve svém tvoření jsme každý úspěšný na 100%. Vždy dostáváme jen to, co jsme sami zapříčinili. Neúspěch je úspěch, který ještě není dovedený do konce. Tvrdá práce není zárukou úspěchu. Naopak, často jde proti němu. Jaká naše vnitřní vědomá i nevědomá nastavení brání našemu úspěchu? Co vysíláme a co se nám vrací? Pokud je naše vnitřní nastavení v souladu s naším úmyslem dosáhneme úspěšně na cokoliv. Můžeme být úspěšní ve všech životních oblastech, být zdraví, mít harmonické vztahy, v duchovním vývoji, v materiálních oblastech, prostě všude kde potřebujeme. Úspěchu bychom měli dosahovat bez námahy a bez boje. Úspěch je přirozený. Již od spermie jsme úspěšní, máme to v sobě zakódované. Po jakém úspěchu touží naše duše a po jakém naše ego? Nacházíme na cestě za úspěchem jen strach, boj a námahu nebo místo klid, radost, naplnění a štěstí? Když se řídíme úmyslem naší duše, je náš život naplněn radostí a štěstím. Konkurence nebo spolupráce na cestě k úspěchu? Už teď vím, že tento seminář bude úspěšný :-)!

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách: http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:

Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.
Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-).

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY:
http://www.maitrea.cz/podminky-pro-ucastniky
Přijďte prosím nejpozději 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Doporučuji pohodlné oblečení, vhodné i pro fyzické aktivity. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).
Vyskytnou-li se u vás nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny, a také na příjemné prostředí v Maitrei. :-)

Jan Peterka

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi