16/9-17/9 sobota - neděle MAITREA

Vnitřní i vnější inventura, propuštění všeho nepotřebného

„S láskou se dívám do svého života a učím se. To co se mi líbí si ponechávám a ostatní měním.“ Za pomoci rodinných konstelací, cvičení, meditací a dalších technik se pustíme svých nepotřebných programů, přesvědčení, aktivit, vztahů, věcí... a otevřeme si tak cestu k novým možnostem.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 16.9.2017-17.9.2017
  • Čas: So, Ne: 10 - 17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Právě teď jsou podporující energie k tomu, udělat si vnitřní i vnější inventuru sebe i svého života. Zastavíme se, podíváme se pravdivýma očima na to, kde se právě teď nacházíme, zrekapitulujeme čím jsme dosud prošli a co jsme získali. Zvážíme, co z toho nám ještě slouží a co už vlastně ani nepotřebujeme nebo nás přímo brzdí v další cestě. Takovouto inventuru výborně podpoří energie Kovu (energie Kohouta a také podzimu). S podporou podzimních energií se snadněji zbavíme všeho nepotřebného, abychom tak uvolnili místo něčemu novému.

S pomocí konstelací se díváme na své skryté pocity, programy a přesvědčení, které ovládají nás i náš život jiným způsobem, než si vědomě přejeme. Díky konstelacím se učíme lépe vnímat a poznávat sami sebe i svůj život v širších souvislostech. Jakákoliv forma účasti na konstelacích bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na vás konstelace působí a obohacují vás. O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Podle mé zkušenosti jdou víkendové konstelace více do hloubky (než večerní semináře), je zde více času a prostoru pro otevření se a navíc se svými tématy setkáváte i prostřednictvím konstelací dalších účastníků a získáváte tak širší úhel pohledu i na svojí situaci. Je zde také více prostoru ke sdílení i pro zpracování konstelačních zážitků.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství. Výhodou někdy mohou být informace o neobvyklých či traumatických událostech v rodině a genealogické informace. Zajímají nás hlavně fakta.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách: http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.
Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-).

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY:

Přijďte prosím nejpozději 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Doporučuji pohodlné oblečení vhodné i pro fyzické aktivity. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).
Vyskytnou-li se u vás nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny, a také na příjemné prostředí v Maitrei :-)

Jan Peterka

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi