22/7-23/7 sobota - neděle MAITREA

Využití energií předků a návaznost na minulé zkušenosti

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
S pomocí rodinných konstelací a jiných technik se podíváme na to, jak můžeme navázat na energii a podporu našich předků aniž by nám stála v cestě. Důležitým zdrojem mohou být také tradice a minulé zkušenosti naše či jiné. Jak na ně můžeme navázat? Kde si tuto energii ještě zbytečně brzdíme?
  • Datum: 22.7.2017-23.7.2017
  • Čas: So, Ne: 10 - 17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Návaznost na minulé, na energie našich předků, na tradice, využití zkušeností svých (i z minulých životů), ale i zkušeností celého lidstva může být významnou podporou pro nás samotné i náš život a jeho další směřování. Umíme tuto podporu využívat a nebo se stále ještě někde fixujeme na negativní události minulosti, bojíme se, hněváme se, utíkáme a podobně?
Společně se podíváme na to, kde jsme už připraveni přestat se trápit minulostí a kde už můžeme se otočit do svého života s podporou v zádech.
S pomocí konstelací, rituálů, cvičení či jiných technik uzavřeme to, co je možné uzavřít a nastartujeme nový proces či změnu, tak jak budeme schopni.
Podíváme se také na to, jak tyto energie uměli využívat staří mistři Fen Ren Shui, kosmologie a astrologie.

S pomocí konstelací se díváme na své skryté pocity, programy a přesvědčení, které ovládají nás i náš život jiným způsobem, než si vědomě přejeme. Díky konstelacím se učíme lépe vnímat a poznávat sami sebe i svůj život v širších souvislostech. Jakákoliv forma účasti na konstelacích bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na vás konstelace působí a obohacují vás. O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Podle mé zkušenosti jdou víkendové konstelace více do hloubky (než večerní semináře), je zde více času a prostoru pro otevření se a navíc se svými tématy setkáváte i prostřednictvím konstelací dalších účastníků a získáváte tak širší úhel pohledu i na svojí situaci. Je zde také více prostoru ke sdílení i pro zpracování konstelačních zážitků.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství. Výhodou někdy mohou být informace o neobvyklých či traumatických událostech v rodině a genealogické informace. Zajímají nás hlavně fakta.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách: http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.
Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-).

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://www.maitrea.cz/podminky-pro-ucastniky
Přijďte prosím nejpozději 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Doporučuji pohodlné oblečení. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).
Vyskytnou-li se u vás nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny, a také na příjemné prostředí v Maitrei. :-)

Jan Peterka

Kouč rodinných konstelací a metody "Klíč k životu"

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi