22/2 čtvrtek MAITREA

Vigian Bhairava Tantra, - základní tantrická praxe

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vigian Bhairava praxe rozvíjí nejenom meditační techniky ke kultivaci ducha a duše. Učí muže i ženy, jak pomocí jednoduchých technik dosáhnout maximálního naplnění svého potenciálu.
  • Datum: 22.2.2018
  • Čas: 18 - 21:30
  • Místo: MAITREA a.s, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 500 Kč
  • Kontakt: Jana Wilczek, 775370466

Na kursu se prakticky naučíte, jak se ponořit ke zdroji životní energie, jak prohloubit sílu vášně a lásky. Objevíte a umocníte vitalitu ve svém vlastním těle. Pomocí starodávných technik indické tantry a zároveň pomocí nejmodernějších poznatků moderního lékařství a inovativních postupů dnes žijících tantrických učitelů. Tato kombinace starobylého a současného umění tantry vás změní na nejzákladější úrovni, otevře vám cestu k vlastním multiorgasmickým schopnostem, ke kultivaci sexu, srdce a vědomí.

Objevíte vnitřní alchymii tantrického orgasmu, zdokonalíte své zdraví a plné prožívání života.

Znalosti z kursu můžete okamžitě využít ve svém každodenním životě a ve svém partnerském vztahu.

Techniky jsou jasné a snadno uchopitelné, okamžitě aplikovatelné.

Díky tomuto kursu dosáhnete vysoké úrovně sexuální extáze, blízkosti a sexuálního zdraví. Získáte novou inspiraci pro milování.

Muži se naučí energetické a psychomotorické postupy, jak účinně rozproudit energii z nižších čaker do celého těla, jak přivést své tělo, duši i ducha k tantrickému orgasmu a spojení s nekonečnem.

Ženám se otevře cesta k silnějšímu a plnějšímu prožívání vlastní sexuality.

Naučíme se starodávné i moderní tantrické metody, které nás vyživí nejen sexuálně, ale i emocionálně, spirituálně a posílí intimitu v každém partnerském vztahu.

Jedná se o večerní tříhodinový kurz. Na tomto kurzu nebudeme pracovat s nahotou. Budeme se učit techniky, které nás otevřou plnému energetickému potenciálu tantrického orgasmu, který je každý člověk schopen prožívat. Kurz není postaven na pouhé znalosti či přednášce, naopak je plně prožitkový a jde k podstatě multiorgasmické praxe pro zlepšení sexuálního života každého člověka.
Naučíme se základní techniky z Vigian Bhairava Tantry a zároveň budeme používat nejmodernější techniky současného bodyworku. Vytvoříme silnou a intenzivní dynamiku mezi mužem a ženou, kterou tantrické techniky vedou zpět k harmonii.

Devi, tedy božská žena se ptá svého muže Šivy na smysl tohoto vesmíru a smysl života. On jí odpovídá a za každým veršem se skrývá metamorfované poselství. Tyto 5 000 let staré sútry jsou také základem 112 základních tantrických technik.

O lektorovi

  • Monika Sičová - Ma Prem Durga

    Ma Prem Durga, MUDr. Monika Sičová, je zakladatelkou tantrického hnutí Mohendžodáro pro ženy. Její žákyně vyučují po celé republice, ale i v mnoha státech Evropy, a jiných koutech světa. Je přímou žákyní osvícené učitelky ...

    více informací o lektorovi