27/10-29/10 pátek - neděle MAITREA

Vigian Bhairava Tantra, - základní tantrická praxe

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Na kursu se prakticky naučíte, jak se ponořit ke zdroji naši základní životní energie, jak prohloubit sílu vášně a lásky. Objevíte a umocníte vitalitu ve svém vlastním těle pomocí starodávných technik indické tantry a zároveň pomocí inovativativní práce současných tantrických mistrů.
  • Datum: 27.10.2017-29.10.2017
  • Čas: Pá: 17 - 21, So: 10 - 21:30, Ne: 9 - 17 hod.
  • Místo: MAITREA a.s, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: úvodní večer pátek 340 Kč, víkend 3 880 Kč
  • Kontakt: Jana Wilczek, 775370466

Vigian Bhairava praxe rozvíjí nejenom meditační techniky ke kultivaci ducha a duše. Učí muže i ženy, jak pomocí jednoduchých technik dosáhnout maximálního naplnění svého potenciálu.

Na kursu se prakticky naučíte, jak se ponořit ke zdroji životní energie, jak prohloubit sílu vášně a lásky. Objevíte a umocníte vitalitu ve svém vlastním těle. Pomocí starodávných technik indické tantry, a zároveň pomocí nejmodernějších poznatků moderního lékařství a inovativních postupů dnes žijících tantrických učitelů. Tato kombinace starobylého a současného umění tantry vás změní na nejzákladější úrovni, otevře vám cestu k vlastním multiorgasmickým schopnostem, jako cestě ke kultivaci sexu, srdce a vědomí.

Objevíte vnitřní alchymii tantrického orgasmu, zdokonalíte své zdraví a plné prožívání života.

Znalosti z kursu můžete okamžitě využít ve svém každodenním životě a ve svém partnerském vztahu.

Techniky jsou jasné a snadno uchopitelné, okamžitě aplikovatelné.

Díky tomuto kursu dosáhnete vysoké úrovně sexuální extáze, blízkosti a sexuálního zdraví. Získáte novou inspiraci pro milování.

Muži se naučí energetické a psychomotorické postupy, jak účinně rozproudit energii z nižších čaker do celého těla, jak přivést své tělo, duši i ducha k tantrickému orgasmu a spojení s nekonečnem.

Ženám se otevře cesta k silnějšímu a plnějšímu prožívání vlastní sexuality.

Naučíme se starodávné i moderní tantrické metody, které nás vyživí nejen sexuálně, ale i emocionálně, spirituálně a posílí intimitu v každém partnerském vztahu.

Jedná se o Základní kurs. Na tomto kursu nebudeme pracovat s nahotou. Budeme se učit techniky, které nás otevřou plnému energetickému potenciálu tantrického orgasmu, který je každý člověk schopen prožívat. Kurs není postaven na pouhé znalosti či přednášce, naopak je plně prožitkový a jde k podstatě multiorgasmické praxe pro zlepšení sexuálního života každého člověka.
Naučíme se základní techniky z Vigian Bhairava Tantry, a zároveň budeme používat nejmodernější techniky současného bodyworku. Vytvoříme silnou a intenzivní dynamiku mezi mužem a ženou, kterou tantrické techniky vedou zpět k harmonii.

Devi, tedy božská žena se ptá svého muže Šivy na smysl tohoto vesmíru a smysl života. On jí odpovídá a za každým veršem se skrývá metamorfované poselství. Tyto 5 000 let staré sútry jsou také základem 112 základních tantrických technik.

Dévi se ptá:

Co, ó Šivo, je realita tvá?
Čím je tento divuplný vesmír?
Co vlastně tvoří sémě?
Kdo sídlí uprostřed kosmického kola?
Co je tento život za sférou forem,
ač přitom všechny formy prostupuje?
Jak do něj můžeme plně vejít,
překonat prostor a čas,
jména a popisy?
Zbav mě mých pochyb!

Šiva odpovídá:

Verš 1. Zářivá, tato zkušenost se může vynořit mezi dvěma fázemi dechu. Stačí nádech; pak těsně předtím, než vzduch zase opustí tvou hruď – přichází blaženost.

Verš 5. Pozornost upři mezi obočí, ať je tvá mysl vždy o krok před myšlenkou. Pak vyplň své tělo esencí dechu až po korunu hlavy a prožívej tu záplavu světla.

Verš 10. Jsouc laskána, sladká princezno, vejdi do toho laskání jako do věčného života...

O lektorovi

  • Monika Sičová - Ma Prem Durga

    Ma Prem Durga, MUDr. Monika Sičová, je zakladatelkou tantrického hnutí Mohendžodáro pro ženy. Její žákyně vyučují po celé republice, ale i v mnoha státech Evropy, a jiných koutech světa. Je přímou žákyní osvícené učitelky ...

    více informací o lektorovi