22/11 čtvrtek MAITREA

Vesmírné hodiny: třicítka a čtyřicítka v životě člověka

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Seminář o času a rytmu lidského života, neboli astrologicky cyklus Saturnu a Uranu.
  • Datum: 22.11.2018
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

Všechno se nějak rozpadá, postupně ztrácíte smysl pro humor, přichází beznaděj, hledáte samotu, nesnášíte rutinu a „status quo“ situace – chce to pořádnou reorganizaci a osvobození se. Ale kde a jak začít? Co si myslíte, kde?

Každé období života má své charakteristické problémy a konflikty, naděje a touhy. Každý člověk ví o tom, že procházíme fázemi – narození, dospívání, probuzení sexuality, plodnosti, narození dětí, stárnutí a smrti. Málokdo však ví, že jsou dvě období v životě, obzvlášť důležitá, symbolizující kolektivní vzorce vývoje celého lidského pokolení, kde je individuální podoba tohoto vývoje u každého jedince jiná. Říkáme jí v západní psychologii „krize“ třicátých nebo čtyřicátých let. Já je ráda nazývám zkouškou moudrosti a výzvou volnosti.
Pokud jde o první případ, je to životní doba, které se v astrologii říká "návrat Saturnu". Je to doba, kdy obvykle dochází k první změně žebříčku hodnot a spousta lidy, nebo manželství prochází krizí. Člověk získává moudrost, ale často to nepůjde bez předchozího zklamání, pocitu bezmocnosti a méněcenností.

Pokud jde o druhý případ, je to doba, která se označuje jako "krize středního věku", období, kdy dosud zanedbávané aspekty duše hledají svůj průchod. V této době muži a ženy reagují jinak na svůj vnitřní nepokoj. Tento cyklus je pod vládou Uranu, planety, která přináší prudké změny. Jak se člověk v těchto změnách zorientuje, záleží hlavně na tom, jak moc je připravený s touto energií spolupracovat.

Na tomto semináři si řekneme, že je důležité spolupracovat s těmito energiemi, protože pokud to neuděláme ve správný čas, budeme se trápit celá léta a změny, které potřebujeme, stejně přijdou v takové či jiné formě.
Na seminář se hlaste přímo lektorce. Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození a lektorka vyhotoví vaši natální kartu. To vám pomůže dozvědět se více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
Dobrý den Tatjano,
Jsem velmi překvapena, jak ta astro-psychologie sedí, jsem do této disciplíny, čím dál víc zamilovaná a fascinuje mě, jak moc nás ty planety opravdu ovlivňují a řídí. Kdybych to věděla dřív, kdo ví...:) S pozdravem, Ludmila

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi