10/11-11/11 sobota - neděle MAITREA

Moje cesta?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Moje cesta, vykročení, plynutí. Kdo jsem? Kde se teď nacházím? Jaké mám teď možnosti? Co můžu teď udělat? Jakým způsobem? Pro co je teď pro mne příhodná doba? Kam se mám vydat?
  • Datum: 10.11.2018-11.11.2018
  • Čas: sobota 10-18; neděle 10-16
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 3 dnů před seminářem 2000,- kč (později 2.500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Moje cesta osobního růstu, sebepoznávání, učení se, moje cesta služby skrze své povolání, práci, zaměstnání, moje cesta rodiče, partnera, milence, manžela(ky), moje cesta dobrodruha, cestovatele, ženy či muže v domácnosti a další. Je jedno na které cestě se teď nacházíte (určitě je jich víc). Máte-li pocit, že se vám někde nedaří hnout z místa, točíte se v kruhu a nevíte co dál, tak právě pro vás je vhodný tento seminář. Vhodný je také pro ty z vás, kdo jste zakončili nějakou etapu svého života a rozhlížíte se, co dál.
Přijďte se inspirovat.

Budeme pracovat s RODINNÝMI KONSTELACEMI, ŠAMANSKÝM KRUHEM, KOSMOLOGIÍ a ASTROLOGIÍ. Zájemci mohou předem poslat svůj datum a čas narození (čas se dá zjistit v porodnici nebo na matrice). Připravím jim osobní Astrotyp. Objednáním Astrotypu zárověň udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů http://janpeterka.cz/ochrana_os_udaju.htm.

Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás. O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze mne předem informujte, pokud máte nějaká závažnější zdravotní či psychické potíže, se kterými jste v péči lékařů. Upozorněte mne také v případě těhotenství.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde: http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

JEDNA ÚČASTNICE KE KONSTELAČNÍMU SEMINÁŘI napsala:
„Milý Jane,
také já Vám chci poděkovat za umožnění postavit si konstelaci a za pomoc v průběhu ní. Velmi mi vyhovovala metoda, jakou pracujete - připadá mi jemná, přirozená, nenásilná. Netlačíte, nedáváte jednoznačné a zjednodušené výklady a nevydáváte je za univerzální pravdu platnou pro každého účastníka. Právě to zřejmě umožňuje jedinci otevřít se všem možnostem a najít si podstatu sám. Veronika“

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Do místnosti se přezouváme, doporučuji přinést si vlastní boty na přezutí nebo můžete i na boso či v ponožkách, je tam koberec. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naše společné zážitky a posuny.

Jan Peterka

Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
a také s Čínskou astrologií, kosmologií, Feng Shui, I-Ťingem...

www.janpeterka.cz

O lektorovi