15/2 středa MAITREA

VELKÝ KRUH ŽIVOTA - Šamanský koncept čtyř duší

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Projdeme čtyři formy naší duše, podíváme se detailně na jejich vliv na náš život a vztahy, ale i na jiné „celky“ – například na firmy, společnosti a státy. Zjistíme, jak lze využít jejich specifických vlastností a seznámíme se také s přechodovými rituály, jež dělí jednotlivé úseky kruhu.
  • Datum: 15.2.2017
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč při platbě do 6.2. (později 480 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Konstelačně-přednáškový večer o stále se opakujícím vývojovém cyklu, který se týká každého z nás.

V mé konstelační i poradenské práci zaujímá „koncept čtyř duší“ centrální místo. Tento cyklus čtyř etap našeho vývoje, který je v souladu s přírodou, je výsledkem syntézy systemických konstelací podle Berta Hellingera a šamansko-indiánského „healing circle“, tedy léčivého kruhu čtyř elementů, čtyř světových stran a čtyř forem naší duše, který pochází od holandského šamana Daana van Kampenhouta.

Během tří hodin večera projdeme všechny čtyři etapy kruhu a podíváme se detailně na jejich vliv na náš život a vztahy, ale i na jiné „celky“ – například na firmy, společnosti a státy. Zjistíme, jak lze využít jejich specifických vlastností a seznámíme se také s přechodovými rituály, jež dělí jednotlivé úseky kruhu a které lze nejlépe prožít skrze příslušné pohanské roční svátky.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi