12/4 úterý MAITREA

Velcí rodiče a malé děti?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přednáškově-konstelační večer o tom, jak se stát malým a nepřemožitelným. Rodiče a děti - nekonečné téma a v mnoha případech i zdroj nekonečných konfliktů, hádek a rozbrojů v rodině. A přitom by mohlo být vše tak jednoduché, kdybychom se opravdu stali malými...
  • Datum: 12.4.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 4.4. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

"Milá maminko, milý táto, vy jste větší a já jsem malý".

Pokud opravdu a do hloubky pochopíme smysl této z pohledu rodinných konstelací asi nejdůležitější věty, nesmírně se nám uleví nejen v našem životě, ale i ohledně výchovy našich dětí.

Neboť i jejich největší touha je, moci se o nás, jejich rodiče, opřít jako o velké. V tomto konstelačně-přednáškovém večeru se podíváme dopodrobna na to, co to znamená "být malý/velký" a proč se tomu tak bráníme.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi