8/6 středa MAITREA

VEČERNÍ KRUH MUŽŮ V MAITREI

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Boj, agrese, válka. "Ožehavé" téma - co je s naší agresivitou? Obracíme ji ve formě alergií nebo jiných nemocí proti sobě? Živíme náš podprahový vztek? Nebo investujeme spoustu síly do "trenažérů", které simulují, že děláme něco smysluplného, ve skutečnosti se ale pohybujeme na místě?
  • Datum: 8.6.2011
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč (platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Nový, všem otevřený kruhu mužů, kde každý měsíc bude na pořadu jiné téma. Během tří hodin se společně podíváme "pod povrch" toho, co nás muže bolí a baví, s čím si nevíme rady, nebo co nás naopak vede dál a podporuje. Srdečně zván je každý, koho zajímá specifické téma večera, nebo kdo chce jen "natankovat mužskou energii". Během večera ale může zaznít i tvoje osobní, aktuální téma.

Muži na celém světě začínají chápat, že mnoho našich problémů souvisí s krizí mužské energie, s tím, že jsme ztratili pravý smysl a hloubku toho, být mužem.
Každý z večerů stojí pod "záštitou" jiného archetypu muže, což znamená, že by nebylo možné se v průběhu večera zabývat i jinými archetypy, otázkami a záležitostmi mužů.
Tím bude mít každý z večerů jinou "příchuť", ale všechny je bude spojovat naše touha, dostat se k podstatě našeho mužského bytí, k prezenci: do přítomného okamžiku, do síly rozhodování a do pravdivosti a souladu s naším nejvnitřnějším "já".

Omezený počet účastníků, proto je dobré přihlásit se včas!

Přineste s sebou: dřevěnou rovnou tyč o délce 107 cm. Tyč by měla být pokud možno kulatá v průměru asi 3 cm (násada na rýč/hrábě).

Anketa:
A ještě prosba Jana všem mužům - návštěvníkům této stránky a zájemcům o mužské večery:
Zodpovězte anketu „Mužská témata 2011“ zde:
www.konstelace.info/anketa.html
Děkuji!

 

O lektorovi