15/12-16/12 sobota - neděle MAITREA

Vánoční Tajemství pánevního dna I, II

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přijďte si věnovat den - dva pro sebe a zdůvodnit to zdravím, relaxací, odpočinkem, naladěním se na sebe i na svou chuť!
  • Datum: 15.12.2018-16.12.2018
  • Čas: So: 9:50 - 20:00 Ne: 10 - 17
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: Při přihlášce do 6.12. cena za VÍKEND 2900; poté a na místě 3400, Při účasti JEN sobota do 6.12. 1900/ 2200, JEN neděle 1600/1900
  • Kontakt: Lena Achmeer , 774245402

Někdy si ženy stýskají, potřebovala bych pomaleji, víc si vše užít a zažít a tak, kdy jindy než teď před Vánoci, čase nejdelších nocí a opětovného úsvitu se vnořit do svého lůna, svého příběhu.

A aby to bylo v něžnosti, jemnosti, obejmutí i spontánnosti, pozvala jsem úžasně skvělou lektorku intuitivního tance a rytmu TaUra Moniku Zítkovou.

Čeká nás ladění se na sebe, své lůno i pánevní dno, mnoho AHA momentů i podpory v ženském prostředí bezpečí a důvěry provoněné vánoční atmosférou - v sobotu večer si pak můžeš vložit přání u vánočního stromu na Staromáku:)

O čem je kurz Tajemství pánevního dna?
- zvědomění si své ženskosti, která tu vždy byla, je a bude
- zpevnění/uvolnění pánevního dna
- opečování s vůněmi vánočního času i čínského pentagramu
- propojení toho, co znáte z fyzioterapií a tradic slovanských babic i východních nauk
- o metodě 3x3, jak pečovat o sebe ze tří rovin fyzické, emoční a energetické

Je pro Vás, pokud si odpovíte i jen jednou ANO
Zažíváte bolestivou menstruaci? Nechtěně mokré kalhotky? Bolestivost nebo naopak necitlivost při milování? Téma je menopauza, přirozené otěhotnění či zdravý porod? Toužíte po souladu se svou ženskou podstatou a mít více energie, potěšení a slasti ze života?

VÁNOČNÍ Tajemství pánevního dna se ponese v atmosféře KLIDU I TICHA, něžnosti i odevzdání se, vůních i relaxaci, spontánnosti i zvnitřnění, povídání a čase jen tak pobýt.

Je o ženském zdraví, ženskosti, tanci mezi světy i přístupu k životu, vztahům, o SOBĚ – je o anatomii, dechu, chůzi, cvičení i relaxaci, zdravém sezení, bezpečném zvedání těžkých břemen, o milování se i prohloubení zážitků z něj, prevenci gynekologických problémů i inkontinence.
Je o oživení se a opětovném získání chuti a energie do života. Je o sebe-vědomí. Je o TOBĚ :)

Těšíme se na Tebe společně Lena Achmeer a TaUra Monika Zítková

Lena je akreditovaná lektorka Školy pánevního dna, mezioborově propojuje staré s novým, kreslí s metodou Životních map. Její kurzy navštívilo více jak 1200 žen. Více o ní na www.mojepanev.cz

TaUra je zakladatelka intuitivního tance Heart Rhythm Dance a autorka knihy Vesmírná korespondence … Více o ní na www.intuitivnitanec.cz

5% ze zisku kurzu přispíváme nadaci Česká krajina a návratu divokého koně do naší kotliny.

O lektorovi

  • Lena Achmeer

    Vždy mě zajímaly ženské otázky. Hledala jsem souvislosti ROZUMEM ať už v historii nebo v různých mystériích, mýtech, vírách. V TĚLE - vystudovala jsem somatický koučink, šamanismus, cvičila se ženami Mohendžodaro. Kurzem o ...

    více informací o lektorovi